Nenechajte si ujsť veľkolepú výstavu od Diora: Bella Hadid opäť v centre pozornosti, okúzľujúca Jennifer Lawrence

Slávnostné otvorenie veľkolepej výstavy Christian Dior, Designer of Dreams si v Paríži nenechali ujsť ani tie najväčšie hviezdy módneho priemyslu. Exkluzívny zážitok si pritom môžete dopriať aj vy, stačí zavítať do Le Musée des Arts Décoratifs.

Zdroj: Dior

Zdroj: Dior

Zdroj: Dior

Niet človeka, ktorý by nepoznal meno Christian Dior. Francúzsky módny návrhár, ktorý celý život pracoval na tom, čo miloval. Jeho róby dokázala premeniť ženu na princeznú a to aj vďaka tomu, že vnímal jej ženské krivky. Vo svojej tvorbe sa sústreďoval na siluetu ženy, pričom osí pás, balónová sukňa a zvýraznený dekolt boli typickými charakteristickými znakmi.

Pozrite si tiež: VIDEO: Najkrajšie modely z módnej prehliadky Dior Couture jeseň/zima 2017: Tieto nás očarili najviac!

Len pred pár dňami sa v Paríži v múzeu Le Musée des Arts Décoratifs slávnostne otvorila exkluzívna výstava na počesť tvorby tohto slávneho návrhára. Výstava s názvom Designer of Dreams mapuje 70 rokov tvorby módneho domu Dior. Ponúka pohľad na diela všetkých kreatívnych riaditeľov a taktiež enigmatické produkty ako sú vôňa Miss Dior a J´adore. Slávnostné otvorenie si nenechalo ujsť množstvo prominentných hostí z módnej brandže z celého sveta. 

Výstava prebieha od 5. júla 2017 do 7. januára 2018.

Foto:
Dior
Zdroj:
ms

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba