VIDEO: Najkrajšie modely z módnej prehliadky Dior Couture jeseň/zima 2017: Tieto nás očarili najviac!

Priblížte si atmosféru nádhernej módnej šou, v ktorej dominovali prvky elegancie a ženskosti. Predstavujeme vám novú kolekciu od Diora a najlepšie looky z módnej prehliadky.

Módna prehliadka Dior Haute Couture na sezónu jeseň/zima 2017

Módna prehliadka Dior Haute Couture na sezónu jeseň/zima 2017

Zdroj: Dior

Nová kolekcia Dior Haute Couture jeseň/zima 2017 nás očarila nielen prepracovanými modelmi, ale aj výberom veľkolepých priestorov. Pozrite si, ako to vyzeralo na prestížnej módnej prehliadke a nadýchajte sa skvelej atmosféry, ktorá tam panovala.

Prečítajte si aj: Dior Cruise 2018 a líčenie inšpirované kalifornským slnkom: Naučte sa „know-how“ dokonalého make-upu

Odtiene šedej

Tak ako aj pri iných módnych domoch, aj Dior zvolil farbu, ktorá bude dominovať v jesenných trendoch. Rôzne odtiene šedej vyvolali ošiaľ a patrili k hlavným znakom novej kolekcie.

Zvýraznenie osieho pásu

Znak ženskosti, ktorý dodáva modelom nový rozmer. Aj tak by sa dal opísať prvok, ktorý vynikal na nových modeloch. Elegantné, jemné a ženské. Skrátka dokonalosť!

Odhalené ramená

Trend, ktorý nás bude sprevádzať aj jesennou sezónou. Nová kolekcia Dior Couture predstavila aj kategóriu romantických šiat, kde dominuje práve tento prvok. Pôvabný detail, ktorý rozhodne stojí za povšimnutie sa nám osobne veľmi páči.

Safari štýl

Aj do tejto kategórie by sa dala zaradiť ďalšia rada z novej kolkecie Dior Couture 2017. Páči sa nám, že sme v jesennej kolekcii zahliadli aj prvky safari štýlu, ktorý dýcha štipkou exotiky a farebných akcentov.

Elegancia

Či už v podobe dlhých a honosných kabátov alebo večerných zamatových šiat, kúsky od Diora jasali eleganciou a nesmrteľným šmrncom. Tieto nadčasové kúsky by chcela vlastniť nejedna dáma a my tiež!

Okázalé priestory

Za povšimnutie stoja aj priestory, v ktorých sa módna prehliadka odohrávala. Všimnite si prepracované detaily a doplnky, ktoré pasovali do štýlu tejto novej kolekcie. Toto si zaslúži obdiv!

VIDEO: Pozrite si zostrih z prehliadky novej kolkecie Dior Couture 2017 pre sezónu jeseň/zima

 

Foto:
Dior
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba