Modelka a čerstvá mamička Irina Shayk ukázala sexi krivky: Ako to robí, že vyzerá po pôrode takto?

Dokonala figúra krátko po pôrode? Pre svetovú modelku Irinu Shayk to nie je žiaden problém.

Zdroj: instagram.com/irinashayk

Ak by sme túžili stať sa niekým v budúcom živote, určite by to bola modelka Irina Shayk. Exotická kráska s ruskými koreňmi známa predovšetkým vďaka prevratnej modelingovej kariére je skrátka stelesnením dokonalosti. Bezchybné krivky, ktoré na nej obdivuje celý svet ukázala aj pár mesiacov po pôrode a my sme len neveriacky krútili hlavami. 

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi ženy, ktoré sa točia okolo svetoznámeho módneho guru: Tieto dámy si to môžu dovoliť

Prírastok do rodiny

Svetová modelka Irina Shayk prežíva momentálne to najkrajšie životné obdobie. Spoločne s partnerom a známym hercom Bradley Cooperom sa tešia z nového prírastku do ich rodiny. Irina priviedla na svet vysnívanú dcérku, ktorej dali meno Lea De Seine Shayk. Známi rodičia si konečne užívajú pravý rodinný život, ktorý zahŕňa spoločné momenty, prebaľovanie či prechádzky v prírode. 

Výstavné nohy

Na jednej z prechádzok v slnečnom Los Angeles zachytili miestny paparazzi čerstvú mamičku, ktorá odhalila svoje výstavné nohy v krátkych džínsových šortkách. Pri pohľade na jej štíhle a vyšportované telo sme ostali v nemom úžase. Treba uznať, že Irine to naozaj veľmi svedčí a známky po pôrode by sme hľadali asi ťažko. Zdá sa, že dobrá genetika a pravidelné cvičenie sa naozaj oplatilo, pretože Irinine telo je vo forme rovnako, ako predtým.

Pravidelný pohyb

Nielen zdravý životný štýl a pestrá strava dopomohli modelke k vysnívanému telu aj krátko po pôrode. Predstavte si, že modelky cvičia vo fitku 6 krát do týždňa, rovnako ako profesionálny športovci. Ich energetický výdaj je preto omnoho vyšší, než u bežných žien, ktoré zájdu do posilňovne raz za čas. Pridajte k tomu aj veľké množstvo zeleniny a vody, ktorú modelky pijú na litre. 

Pružné telo

Vaše telo si zapamätá každú potravinu, ktorú mu dáte či pohyb, ktorý s ním vykonáte. Preto sa telo profesionálnych športovcov či svetoznámych modeliek zotavuje a regeneruje oveľa rýchlejšie. Tajomstvo teda nie je, v žiadnych špeciálnych procedúrach, ide len o to, žiť čo najzdravšie a urobiť pre svoje telo maximum. Verte či nie, ono vám to neskôr vráti dvojnásobne.

Inšpirujte sa: Vďaka dieťaťu majú k sebe ešte bližšie a svoje súkromie si strážia o to viac: O ktorom hollywoodskom páre je reč?

Dokonalý príklad

Presným príkladom je aj svetová modelka Irina Shayk, ktorá už pár týždňov po pôrode fotila novú módnu kampaň. Aj keď sa to niekomu môže zdať nereálne, ale ľudské telo dokáže naozajstné zázraky. Rovnako ako priniesť na svet dieťa dokáže aj zregenerovať a dať sa do pôvodného stavu len za pár týždňov. Skrátka neuveriteľné! 

Foto:
instagram.com/irinashayk, Profimedia, SITA
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba