Prečo obdivujeme štýl modelky Emily Ratajkowski? Prinášame vám najlepšie looky tejto mladej ikony

Modelka, ktorá si nás získala nielen dokonalým vzhľadom, ale aj niečím, čo ostatné krásky nemajú. Z Emily Ratajkowski skrátka srší sexepíl na míle a svoje o tom dokazujú aj tieto fotografie

Pôvabná Emily, ktorá si nás získala vďaka jej nezameniteľnému štýlu

Pôvabná Emily, ktorá si nás získala vďaka jej nezameniteľnému štýlu

Zdroj: instagram.com/emrata

Krásna brunetka s exotickým vzhľadom sa preslávila najmä vďaka klipu Bllured lines, v ktorom si zahrala sexi komparzistku. Po „nenápadnej“ úlohe si ju všimli modelingový skauti a Emily sa prevrátil život naruby. Dnes je jednou z najviac vyhľadávaných komerčných modeliek a spolupracuje z mnohými módnymi značkami a my ju skrátka milujeme. Prinášame vám 7 dôvodov, prečo sme si obľúbili jej štýl!

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie plavky v podaní sexi modelky Emily Ratajkowski: Inšpirujte sa jej zaujímavým výberom

O krok vpred

Emily skrátka vie, čo sa nosí a za každých okolností sa snaží byť o krok vpred. Moderný prvok v podobe odhalených ramien skombinovala s croptopovým strihom a vytvorila nový trend. K dokonalému looku jej postačili už len jednoduché džínsy.

Kráľovná bikín

Exotická kráska je kráľovnou v plážových záberoch a vášnivou nositeľkou bikín. Pri pohľade na jej postavu sa ani nečudujeme a musíme priznať, že nepoznáme nikoho, kto vyzerá v plavkách tak dobre ako ona.

Originálna za každých okolností

Pôvabná brunetka si drží svoj vlastný osobný štýl, no z času na čas nás prekvapí originálnym lookom, ktorý len dokazuje jej skvelý zmysel pre módu. Naposledy to bola rebelská ofina, ktorú zvolila na festival v Cannes.

Miluje Denim

Jej móda je inšpiratívna v mnohých smeroch a nám sa páči, akým spôsobom ju prezentuje. Retro štýl, v ktorom dominuje denim je presným príkladom jej jedinečného citu pre detail. Skombinovať jednoduché kúsky a vyzerať pri tom tak dokonalo? To dokáže len Emily Ratajkowski!

Dymové líčenie v štýle Emily

Táto krásna modelka posunula dymové líčenie na iný level a nás doslova ohúrila. Výrazná linka okolo očí vo farbách čiernej a tyrkysovej je síce extravagantným počinom, no Emily vyzerá stále vkusne a elegantne. Ako to len robí?

Sexi a jedinečná

Typ ženy, ktorá nepotrebuje veľa, aby zaujala pozornosť okolia. Aj na pláži a bez make-upu je neprehliadnuteľnou! Výrazné červené plavky, strapaté vlasy a dokonalé telo, práve to sú zbrane, ktorými okamžite zaujme.

Inšpirujte sa: Najsexi outfity Emily Ratajkowski v spodnej bielizni. V týchto kúskoch vystavuje na obdiv svoje prednosti

Vie byť aj dáma

Ak treba, vie byť aj za dámu. Pri významných udalostiach odhodí imidž rebelskej krásky a stavia na ženskosť a eleganciu. Decentný make-up, krásna róba a luxusné doplnky jej dotvárajú celkový look a Emily je skrátka obrovskou inšpiráciou.

 

Foto:
instagram.com/emrata
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba