VIDEO: 58-ročná supermodelka vám odhalí svoje tajomstvo krásy: Aj zrelá pleť môže vyzerať rozžiarene!

Slávna modelka z 80. rokov Joan Severance tentokrát zahviezdila v beauty videu, kde ukazuje svetu svoje najlepšie kozmetické vychytávky.

Zdroj: YouTube

Odhaľte tajomstvo krásy spoločne s 58 ročnou supermodelkou, ktorá vás svojím krátkym videom presvedčí, že aj zrelá pleť môže vyzerať rozjasnene a mladistvo. Inšpirujte sa kozmetickými produktmi a skrášľovacími praktikami, vďaka ktorým môžete vyzerať rovnako ako ona!

Prečítajte si aj: Najlepšie minerálne produkty, ktoré rozjasnia vašu pleť v letných dňoch: Ľahkú a nemastnú textúru ocení aj vaša pokožka!

Starostlivosť o zrelú pleť s 58 ročnou supermodelkou, ktorá vás naučí skvelé beuaty triky:

Predpríprava pleti

Na začiatok odporúča Joan naniesť hydratačnú masku, ktorá dôkladne pripraví vašu pleť pred následným beauty procesom. Vyberte si podľa typu vašej pleti, ale uprednostňujte kvalitné produkty, ktoré dostatočne hydratujú a oživia zrelú pleť bez energie. Tento trik, ktorý praktizuje každé ráno si nevie vynachváliť.

Dôkladné čistenie

Nasleduje čistiaci gél, ktorý dôkladne odstraňuje nečistoty pleti, olej a usadeniny bez jej zbytočného vysušovania. Je dôležité vybrať si produkt, ktorý nebude obsahovať alkohol či iné škodlivé prísady, ktoré by mohli narušiť vašu pokožku. Tento čistiaci gél je veľmi šetrný a dodáva pleti hladký a pružný vzhľad.

Zázračný elixír

Sérum na zrelú pleť s vitamínom C je zároveň skvelým antioxidantom. Toto zázračné sérum chráni pokožku pred voľnými radikálmi a pomáha tvoriť kolagén, ktorý je dôležitý najmä pri zrelej pleti. Vďaka kyseline hyalurónovej udržuje prirodzenú vlhkosť pokožky a a zvýši jej elasticitu.

Trik pre zvodné pery

Joan nepoužíva matné rúže či lesky na pery a k dokonalému vzhľadu jej úplne stačí kontúrka, ktorú si nanáša na celú oblasť pier. Inšpirujte sa jej výberom od kozmetiky Mac a siahnite po odtieni, ktorý vám zvýrazní vaše pery, ale zároveň bude pôsobiť prirodzeným dojmom.

Dôležitý detail

Bez ceruzky na obočie ani na krok! Známa supermodelka z 80. rokov vie, že obočie je základom úspechu. Vyberte si ceruzku, ktorá bude obsahovať aj malú kefku. Práve ňou si vytvarujete požadovaný look a zvýraznite tak črty vašej tváre.

Inšpirujte sa: Beauty tipy: Ako sa v lete zbaviť lesklej T-zóny: Vďaka tomuto budete mat čelo a nos pekne zmatnený

Bodka na záver

Na záver si Joan prekryje nedostatky pleti vrátane kruhov pod očami či pigmentových škvŕn. Pomáha jej k tomu kvalitný korektor od značky Chanel, ktorý je známy svojou vysokou krycou schopnosťou. Aj táto 58 ročná supermodelka sa riadi heslom, že menej je niekedy viac, o čom svedčí aj jej finálny look.

Finálny look 

Musíme priznať, že na 58 rokov vyzerá táto zrelá pleť naozaj mladistvo. Inšpirujte sa touto krásnou ženou, ktorá vás naučí ako sa starať o svoju pleť aj vo vyššom veku. Joan skrátka dokázala, že krása rastie naozaj v každom veku a je len dôležité venovať dostatočnú starostlivosť o svoju pokožku.

 

Foto:
YouTube, archív produktov Video: Vogue
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba