Slovenská herečka Zuzana Vačková žiari šťastím: Čo stojí za jej rozžiareným vzhľadom?

Známa osobnosť slovenského šoubiznisu Zuzana Vačková patrí k obľúbeným herečkám, ktoré na ľudí pôsobia veľmi príjemne a pozitívne. Zisťovali sme, čo stojí za jej mladistvým a šťastným vzhľadom!

Čomu vďačí Zuzana Vačková za tak mladistvý vzhľad?

Čomu vďačí Zuzana Vačková za tak mladistvý vzhľad?

Zdroj: Vlado Anjel

Vždy pozitívne naladená a usmievavá blondínka známa so slovenských obrazoviek či divadelných predstavení patrí k typom žien, ktoré okolo seba šíria veľmi dobrú energiu. Zisťovali sme preto, čomu vďačí Zuzana Vačková za svoj rozžiarený vzhľad a ako sa od nej môžeme inšpirovať.

Mohlo by vás zaujímať: Viete, ktorá slovenská herečka nápadne pripomína Juliu Roberts? Ich úsmevy hovoria za všetko

Zreje do krásy

Keď sme na nedávnej akcii zazreli herečku Zuzanu Vačkovú, stratili sme reč. Štýlová blondínka s nezameniteľným šmrncom pôsobila veľmi očarujúco a okolo seba šírila pozitívnu energiu. Zaujímalo nás, čomu vďačí za svieži výzor a dobrú náladu. Inšpirujte sa jej receptom na šťastný život!

Čas stravený s priateľmi

Dôležitú úlohu v jej každodennom živote zohráva aj spoločnosť ľudí, ktorými sa obklopuje. Čas strávený s priateľmi považuje za veľmi kvalitný a vzácny. Hovorí sa, že človeka dokážete posúdiť aj na základe toho, s kým sa stretáva. V tomto príade je jasné, odkiaľ čerpá svoju životnú energiu.

Robí to, čo ju baví a zároveň motivuje

Zuzana patrí k aktívnym typom žien, ktoré neobsedia na jednom mieste, ale radšej sa venujú nejakej pohybovej aktivite. K jej voľnočasovým aktivitám patrí golf či beh, čo je vidieť aj na jej čoraz lepšej forme. Šport ako taký je veľmi dôležitou súčasťou životného štýlu a zaručene prispieva aj k dobrej nálade.

Sila prírody

Herečka Zuzana Vačková si vychutnáva každodenné maličkosti, ktoré sa ukrývajú aj takých veciach akými sú prechádzka po lese či zberanie húb. Čas strávený v prírode je najlepše využitým časom, ktorý môžete investovať do svojho zdravia a práve sila prírody v sebe ukrýva recept na vašu čistú myseľ a pozitívne vibrácie.

Starostlivosť o svoj zovňajšok

Známa herečka Zuzana Vačková si popri všetkých pracovných a rodičovských povinnostiach vie nájsť aj čas pre seba a to je pre ženu veľmi dôležité. Pravidelná návšteva u kozmetičky patrí taktiež k jej skrášľovacím rituálom, ktoré zaručene stoja za jej rozžiareným a mladistvým vzhľadom. Nemusíte investovať do drahých procedúr, stačí si dopriať základné ošetrenia, vďaka ktorým bude vaša pleť odpočinutá a plná života.

Prečítajte si aj: VIDEO: Svet tridsiatničiek v novom divadelnom predstavení INAK SA MÁM FAJN: Energické, vtipné a nadčasové!

Rozdáva radosť navôkol

Zuzana je šikovná taktiež v kuchyni a svojou vášňou k pečeniu vždy poteší aj svojich najbližších. Nezabúda na to, že rodina patrí k najdôležitejším prvkom jej života a svoj čas strávený s dcérou či blízkymi považuje za ten najvzácnejší. Inšpirujte sa jej nápadom a potešte svoju rodinu dobrou večerou či chutným koláčom.

Foto:
Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba