Presunúť na hlavný obsah

GOLF & STYLE TROPHY POZNÁ VÍŤAZOV

Fitness

Túra s názvom Golf & Style Trophy pre tento rok ukončila svoju sezónu. Posledný finálový turnaj agentúra Tee Time agency zorganizovala dňa 30.septembra 2009 na golfovom ihrisku Welten v Báči. Vzhľadom na úspešnosť tejto túry, ktorej sa počas šiestich mesiacov zúčastnilo 281 hráčov, sa ale môžu všetci golfisti tešiť aj na druhý ročník v budúcom roku.

Tento turnaj bol dôležitý hlavne pre favoritov na víťazov v celkovom poradí. Počas šiestich mesiacov trvania tejto túry bola veľmi zaujímavá vyrovnanosť hráčov na prvých pozíciách. Už od prvého turnaja si svoje prvenstvo držal Segéň Pavol, ktorý to nemal vždy  ľahké. Cestu sa mu snažil skomplikovať Kresťanko Michal, ktorého však od víťazstva delil iba jednobodový rozdiel a skončil ako druhý. Iba dve rany delili od víťaza Viktora Štefka, ktorému nakoniec patrí tretie miesto. Celkového víťaza túry už teda poznáme. Súčasťou posledného vyhlasovania boli aj víťazi doplnkových súťaží. Cenu za longest drive muži si tentokrát odniesol Krošlák Ján a zo žien opäť vyhrala Zušťáková Denisa. Najbližšie k jamke 5,36 metrov zahral Gajan Maroš, ktorý získal aj prvenstvo v kategórií A. Ako druhý najlepší sa stal Šitina Juraj a Lančarič Martin sa umiestnil ako tretí. Víťazom v kategórií B sa stal Ožvold Roman. Cenu za druhé miesto si odniesol Hausleitner Rudolf a Rusnák Ján skončil ako tretí. Jedným zo sponzorov týchto turnajov bola aj spoločnosť TASHA, od ktorej hráči dostávali zaujímavé ceny. Pri registrácií spoločnosť Funny Golf pripravila pre hráčov zaujímavú súťaž, za ktorú mohli získať toľko percentnú zľavu na nákup oblečenia vo Funny Golf Shope, koľko stablefordových bodov zahrali na tomto turnaji. Dokonca niektorí z množstva prihlásených hráčov získali až 40% zľavu. Hru hráčom trochu komplikovalo veterné počasie, ale na výsledkoch to ani nevidieť.