Presunúť na hlavný obsah

DEPECHE MODE A HUBLOT PROTI RAKOVINE

Móda

Keď Depeche Mode a svetoznámy výrobca hodiniek Hublot pred časom oznámili svoju spoluprácu zameranú na podporu charitatívnej organizácie Teenage Cancer Trust, vzhľad hodiniek, ktoré mali v rámci nej vzniknúť, bol zahalený rúškom tajomstva. Dnes si ich môžete pozrieť spolu s FEMINITY a aj vydražiť. Internetová aukcia týchto unikátnych dvanástich kúskov potrvá do 24. februára.

Švajčiarsky výrobca hodiniek Hublot sa pod úspešným vedením Jeana-Claudea Bivera dlhodobo venuje aj aktivitám, ktoré ďaleko presahujú rámec pôsobnosti ostatných výrobcov hodiniek. Nielenže nadväzuje spoluprácu s inými prestížnymi značkami s cieľom vyrobiť unikátne produkty v kvalite najlepších hodín, ale úctyhodne sa venuje aj charite. Jedna z jeho najnovších charitatívnych akcií zaujala predovšetkým ľudí bojujúcich proti rakovine a fanúšikov kultovej kapely Depeche Mode. Vychádzajúc zo svojho slávneho modelu Big Bang vyrobil Hublot dvanásť unikátnych hodiniek s motívom dvanástich legendárnych štúdiových albumov skupiny.
Najexkluzívnejšie zberateľské kúsky v histórii rock and rollu si záujemcovia môžu vydražiť prostredníctvom internetových stránok Hublot, Depeche Mode a Teenage Cancer Trust (TCT). Finančné prostriedky z aukcie poputujú na konto organizácie rovnako ako výťažok z koncertu v londýnskej Royal Albert Hall, ktorým Depeche Mode otvoria 17. februára desiaty ročník akcií organizovaných práve TCT.
Jedinečné hodinky s motívmi obalov slávnych albumov nie sú jediným prekvapením, ktoré Hublot a Depeche Mode pripravili pre svojich fanúšikov. Vyrobených bolo aj dvanásť špeciálnych boxov, z ktorých každý obsahuje vinylovú verziu príslušného albumu, USB s digitálnou edíciou albumu a dokumentom o jeho výrobe, CD, originálny obal a foto s podpismi všetkých členov kapely, ktorí sa na výrobe albumu podieľali - vrátane bývalých členov Vince Clarka a AlanaWildera. Predstavitelia Teenage Cancer Trust si finančný dar od Hublot a Depeche Mode prevezmú 26. februára na ich koncerte v Duesseldorfe.

- Najčítanejšie -