Presunúť na hlavný obsah

HEALTH CLUB FACTORY PRO

Wellness

Najväčšie fitness a wellness centrum v Bratislave ponúkajúce široké spektrum individuálnych i skupinových športových a relaxačných aktivít na veľkorysej ploche 2 700 m2. To je základná charakteristika Health Clubu Factory Pro. Klubu, ktorý je tu pre všetkých - športovcov i jednotlivcov, priateľov, rodiny s deťmi, pre každého, kto chce vyzerať a cítiť sa dobre.

Factory Pro funguje ako otvorený fitness a wellness klub, čo znamená, že členovia klubu môžu kedykoľvek v priebehu dňa využívať jeho služby – posilňovňu, cardio zónu, aerobic, body & mind, spinning, cvičenia s osobným trénerom, kondičné cvičenia na vibračných strojoch Power Plate, 20 m plavecký bazén, fínsku saunu, vírivú vaňu, biosaunu, parnú saunu a mnoho ďalších aktivít a noviniek zo športového sveta.

S klubovým členstvom nie je problém prísť si ráno pred prácou na hodinku zacvičiť a večer  zaplávať, či relaxovať do vírivky a sauny. K dispozícii je i kaviareň a detský kútik.

Health Club Factory Pro neustále rozširuje ponuku svojich športových aktivít a prináša pre svojich členov zaujímavé novinky a pre spestrenie rôzne sezónne možnosti cvičenia. S prichádzajúcim letom prináša klub cvičenia vonku, určené ženám aj mužom - jednoducho všetkým, ktorí si chcú svoju formu vylepšiť do plaviek na vzduchu. Hodina Boot campu ráno pred prácou vie každého správne naladiť a naštartovať do nového dňa. Nie je to však len cvičenie pre peknú postavu, ale hlavne pre celkovú kondíciu pod vedením profesionálnych trénerov.
 
Health club je miesto, kde sa budete cítiť ako doma. Naši špičkoví inštruktori a osobní tréneri Vám poradia ako začať a vydržať vo svojom predsavzatí udržať telo a myseľ v skvelej kondícií. Náš klub je pre Vás otvorený vždy, keď si na seba nájdete čas. Dôležité je však dodržať zásadu komplexnosti, pretože len s pravidelným cvičením dosiahnete dlhodobý želaný efekt.

Health Club Factory Pro, Einsteinova 7 – budova Relaxx, 851 01 Bratislava;
www.factorypro.sk , info@factorypro.sk, +421 911 357 028