Presunúť na hlavný obsah

RELAX V SHERATON BRATISLAVA HOTEL

Wellness

Náročné dni manažérov, ktorí svoj pobyt v Bratislave trávia v pohodlí hotela Sheraton v centre mesta, pravidelne končia v atraktívnom Shine Spa. Priestor na dvoch poschodiach ponúka nielen príjemnú a luxusnú atmosféru, ale i starostlivo vybrané procedúry, ktoré dodajú stratenú energiu.

Exkluzívne priestory Shine Spa bratislavského hotela Sheraton využila aj redakcia FEMINITY na prípravu plavkového editoriálu s MISS Slovensko 2010 Marínou Georgievovou. Počas fotografovania sme na vlastnej koži mohli otestovať kvalitný servis hotela a srdečnosť a ústretovosť vyškoleného personálu.

Shine Spa ponúka návštevníkom  v čase od deviatej rána do deviatej večera a v nedeľu do siedmej príjemnú atmosféru a širokú ponuku starostlivo vybraných procedúr. Na ploche viac ako 800 štvorcových metrov nájdete nielen plavecký bazén a sauny, ale i relaxačnú miestnosť a sedem terapeutických miestností.

V spolupráci so spoločnosťou Core Performance, ktorá sa podieľa na tréningu svetových elitných športovcov a olympionikov, vzniklo moderné fitnes centrum, v ktorom dostane každý návštevník individuálny tréningový a nutričný plán - Sheraton fitnes program. Sheraton Fitnes vám umožní byť fit aj vďaka jeho otváracím hodinám, ktoré sú netradičné - 24 hodín denne a 7 dní v týždni.