Presunúť na hlavný obsah

Spa inšpirované čajom

Feminity

Niekto sa pozerá na čaj ako bežnú súčasť života, niekto ako na vzácny liečivý a posilňujúci nápoj, ktorého blahodarne účinky si treba vážiť. Anantara Spa v rušnom Šanghaji považujú rôzne druhy čaju za základ svojich kúpeľných procedúr. S pomocou zázračných lístkov tam vytvárajú rovnováhu medzi telom, mysľou a dušou, ale aj most spájajúci starý a nový svet.

Šanghajské Anantara Spa sú súčasťou hotela PuLi, ktorý sa nachádza v centre rušného mesta, takže v momente, keď pocítite únavu z jeho mnohých kultúrnych tvárí, nič vám nebráni v tom, aby ste okamžite prekročili brány svätyne pokoja a aby ste v obklopení zelených parkov prekĺzli z chaosu života do sveta dýchajúceho starými liečivými filozofiami z Číny, Thajska a Indie spojenými s tým najlepším z 21. storočia.

Zmysluplne prepracované detaily inšpirované starým aj moderným svetom pomáhajú dizajnu a architektúre splynúť a vytvárať bohatý zážitok pre vaše zmysly, ktorý vás má preniesť do iného stavu mysle. Okrem rôznych vymožeností, ktoré sú k dispozícii ako súčasť jednotlivých apartmánov, je tu sauna, parná miestnosť, experimentálna sprcha, vírivka, 25-metrový plavecký bazén, a perfektne vybavené fitness centrum.

V liečebných apartmánoch si užijete celý rad procedúr, ktoré sa naozaj nechali inšpirovať rôznymi druhmi čaju, či už ide o zábaly, kúpele alebo masky. Typická masáž týchto spa sa tu kombinuje so špeciálnymi zmesami olejov, ktoré stimulujú krvný obeh a napomáhajú svalom pri relaxácii.

Obľúbená je aj reflexná masáž chodidiel vďaka ktorej sa odstraňujú blokády energie či prány. Určite si nenechajte ujsť tradičnú čínsku masáž s technikami Tui, Na, An, Pai, ha, Zhen, Bo, a Dian Xue - zameranú na obnovenie prúdenia energie, uvoľnenie svalov a odstránenie únavy. 

Anantara Spa začali písať svoju históriu v roku 2001 v Thajsku. Už vtedy bolo jasné, akým smerom sa chcú kúpele pod touto značkou uberať: Priblížiť hosťom bohatú kultúru a históriu príslušného národa za pomoci vytvorenia atmosféry typickej dediny. Anantara Spa už dávno prekročili hranice krajiny svojho vzniku, no úspech a pozitívna spätná väzba im jasne dávajú signál, že vynikajúce služby, holistický prístup a intuitívne liečenie sú tou správnou cestou nielen v Ázii a na Strednom Východe, ale takisto aj v Európe.