Plavky, ktoré vám vykúzlia krásny dekolt

Šaty robia človeka a plavky zas ženu. Letná sezóna je za dverami a my vám prinášame ďalšiu „plavkovú“ inšpiráciu. Tentoraz vám ale ponúkame pohľad do módnej dielne v ďalekej Južnej Amerike. Tieto jedinečné modely plné farieb a zaujímavých horných strihov, ktoré si hneď zamilujete, vás zaručene prenesú do dovolenkovej pohody.

Kolekcia plaviek značky Agua Bendita

Kolekcia plaviek značky Agua Bendita

Zdroj: Agua Bendita

Pomerne nová kolumbijská značka Agua Bendita (existuje od roku 2003) je na Slovensku síce málo známou, no po zhliadnutí fotogalérie sa možno stane vašou obľúbenou. Exkluzivita a kvalita týchto plaviek ich vyniesla na módne móla, do magazínov i do butikov po celom svete. Hlavné dve dizajnérky Catalina Álvarez a Mariana Hinestroza, ktoré sú zároveň aj zakladateľkami spoločnosti vymýšľajú vo svete plaviek stále niečo nové a prekvapivé. Čo poviete na ich vkus?


Krása rozmanitých farieb, kombinácia krikľavých so zemitými, alebo pastelovými... Žiadne farebné spojenie tvorcom nerobí problém. Červený látkový podklad a na ňom biela, modrá, zelená, žltá i čierna farba – všetko je dovolené. A čím viac farieb je, tým lepšie. To, že horný diel má iný vzor ako spodný vôbec nevadí.

Našuchorená látka alebo volániky v hornej časti bikín dokážu opticky zväčšiť horné partie. Širšie ramienka, trebárs aj z iného materiálu, ako samotné plavky sú vyšívané a doplnkom sami o sebe. Pôvabne dievčensky pôsobia i plavkové nohavičky, ktoré sú v páse nazberkané alebo akoby so sukničkou. Krásnym detailom sú i našité kvety.

A kto je to krásna žena, ktorú môžete vidieť v našej fotogalérií? Mladá modelka známa z prehliadok Victoria's Secret Candice Swanepoel. Dvadsaťdvaročnej Juhoafričanke zvolili dozlatista ladený mejkap, ktorý je túto sezónu v kurze. Ružové pery sú sladké a dievčenské, presne ako celá kolekcia plaviek Agua Bendita.  

Foto:
Agua Bendita
Zdroj:
Monika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba