Depilácia na vlastnej koži!

Či už v lete alebo v zime, dokonalo hladké telo vyhľadáva množstvo žien. Ak sa vám nechce trápiť so žiletkou, zverte sa do rúk odborníkov a podstúpte depiláciu. FEMINITY sa na vlastnej koži presvedčili, že to nie je až také strašné, ako sa hovorí...

Ako prebieha depilácia

Ako prebieha depilácia

Zdroj: Peter Frolo

Bratislavské štúdio krásy Eternity ponúka širokú škálu služieb a jednou z nich je aj depilácia. Na výber máte niekoľko možností, či už sa rozhodnete pre depiláciu nad hornou perou alebo brade, rúk, nôh, oblasti bikín, podpazušia alebo skúsite brazílsku depiláciu, vždy usmiate odborníčky sú zárukou kvalitnej práce. Nás zaujímalo, ako to v praxi vyzerá.

Pri depilácii je dôležité, aby miesto ktoré chceme depilovať, nebolo pred nanesením vosku mastné alebo nakrémované telovým mliekom. Nanášanie samotného vosku nie je vôbec bolestivé, skôr naopak je to príjemne teplé. Keď už je vosk na mieste, ktoré chceme depilovať, nasleduje ďalšia fáza procedúry. 

Na miesto sa priloží plátenný obrúsok a jemne sa pritlačí, aby sa na vosk prilepil. Po niekoľko sekundovom čakaní nasleduje to, čoho sa každá žena najviac bojí – jeho strhnutie. Obrúsok sa od miesta oddeľuje prudkým pohybom v protismere rastu chĺpkov. Rovnakým spôsobom sa postupuje až do momentu, kedy je telo zbavené chĺpkov. 

Vydepilované miesta sa na záver ošetria špeciálnym krémom, ktorý je určený po depilácii a má upokojujúce účinky. Zároveň obsahuje aj protizápalové látky a spomaľuje rast nových chĺpkov. 

Ako to počas nášho testu vyzeralo si môžete pozrieť vo fotogalérii.
Foto:
Peter Frolo
Zdroj:
bam

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba