Presunúť na hlavný obsah

Ešte zvodnejšie oči

Móda

O semipermanentných 3D mihalniciach ste už iste počuli, ale stále ste možno nenabrali odvahu tento zázrak vyskúšať. Teraz je tu aj ich „vytuningovaná“ verzia a my sa vás pokúsime presvedčiť, že je to fakt bomba!

Je tu leto a s ním aj obdobie kúpalísk, dovoleniek  a žúrov. Ak aj vy patríte k typu žien, ktoré chcú v každej situácii vyzerať perfektne, 3D mihalnice sú presne pre vás. Zabudnite na otrasné mihalnicové trsy, ktoré pôsobia vulgárne, lacno a umelo. Toto je úplne o niečom inom. 

Ak  vám náhodou unikla informácia o existencii tohto spôsobu predlžovania rias, v krátkosti vám ho predstavíme. Na každú vašu mihalnicu vyškolená kozmetička špeciálnym lepidlom prilepí umelú, ktorá je tmavšia, hrubšia, dlhšia a vytočenejšia ako tá vaša. Nemusíte sa obávať, lepidlo ani spoj nakoniec nebude vidno. Môžete si vybrať, aký look vo finále chcete – od prirodzeného až po veľmi výrazný. 

Výsledný efekt je naozaj neuveriteľný, ľudia si všimnú, že je na vás čosi nové a krajšie, no nebudú presne vedieť identifikovať o čo ide. Keď sa rozhodnete pre takéto mihalnice, pokojne môžete vyhodiť maskaru – vôbec ju už nebudete potrebovať. Najlepšie je však to, že mihalnice vydržia naozaj dlho. Presná doba závisí od toho, ako rýchlo sa obnovujú vaše riasy, pretože s tou vašou vypadne aj umelá.  Priemerne sú to dva až tri mesiace, kým vypadnú úplne. 

Približne po mesiaci sa zvykne ísť na dorábku, kde  sa vypadnuté mihalnice dolepia. Nemusíte sa obávať, že pri procese vypadávania budete vyzerať čudne. Keď tých umelých mihalníc už bude pomenej,  začnete sa jednoducho maľovať. 

S takýmito riasami sa môžete bez obáv kúpať, športovať, saunovať a stále bude váš pohľad neuveriteľne sexi a neporušený. Vodeodolná špirála je síce fajn, keď sa namočí drží... ale povedzme si otvorene, mihalnice sa zlepia do akýchsi mokrých trsov, ktoré vôbec nepôsobia esteticky. S 3D mihalnicami môžete na niečo takéto zabudnúť a ráno sa navyše vaše prípravy do práce skrátia o dobrých desať minúť. Krásne si nalíčiť oči je totiž hotové umenie a nie vždy sa nám chce.

Ak chcete dosiahnuť ešte zaujímavejší a zvodnejší pohľad, môžete si medzi svoje čierne 3D mihalnice nechať vlepiť aj niekoľko farebných. Napríklad podľa farby plaviek alebo povedzme šiat, ktoré si oblečiete na párty. Vo svetle reflektorov sa budú jemne lesknú a vy budete vyzerať ako tá najštýlovejšia bohyňa. Ak vám ešte nestačilo a chystáte sa naozaj na výnimočnú príležitosť, môžete si nechať svoje mihalnice ozdobiť aj drobnými kamienkami, ktoré sa budú v svetle trblietať ako vo videoklipe. Tak čo, dáte sa nahovoriť?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus