Presunúť na hlavný obsah

Vieme, ako uloviť muža!

Sex a vzťahy

Máte pocit, že nutne potrebujete rozšíriť okruh svojich známych, najlepšie o niekoľko atraktívnych „kúskov“? Ale ako na to? Nezúfajte, FEMINITY vám prináša zopár osvedčených pomocníkov, s ktorými to pôjde zaručene ľahšie.

 

Fotoaparát 
Zorganizujte poriadnu dámsku jazdu a uvidíte, ako vám tento výdobytok modernej techniky môže pomôcť. V momente ako zbystríte objekt vášho záujmu neváhajte a nabehnite za ním s prosbou o vyhotovenie obrázku vás a vašich známych. Ledabolo predneste túžbu mať spoločnú snímku aj s ním a podľa reakcie zistíte, či dotyčný zdieľa vaše nadšenie alebo už sa vidí radšej kilometer od vás. V tom prvom prípade je úspech takmer zaručený. Stačí požiadať o výmenu e-mailových kontaktov kvôli zaslaniu fotky a o ďalšiu konverzáciu je týmto pádom už vopred postarané.
 
Mobilný telefón
... je ďalším vynálezom, ktorého zhotoviteľov budeme velebiť asi až do smrti. Tento spôsob je vhodný pre akčnejšie povahy a môže priniesť vytúžené ovocie. Poproste pána Vyhliadnutého o požičanie telefónu nakoľko ten váš je vybitý, meškáte na stretnutie so sestrou a musíte jej okamžite zavolať, aby vám neutiekla. Všetky dobre vieme, že muž keď chce, dokáže sa vypnúť k nadpozemským výkonom a preto vám už onedlho môže zazvoniť mobil s úvodnou formulkou: „Prepáčte, že som bol taký smelý, ale zistil som si vaše číslo ....“
 
Dieťa 
Môj kamarát sa stal pred časom hrdý ujo a odvtedy si nevie vynachváliť spoločné prechádzky so svojim synovcom. „Na ženy to pôsobí ako magnet. Vyškerený Maťko už pritiahol na kus reči nejednu krásavicu. Odteraz už nemusím riešiť otázku, s kým ísť do kina,“ usmieva sa Michal.
 
Pes
Je vďačným tvorom na zaujatie pozornosti a nadviazanie duchaplného rozhovoru s kýmkoľvek, s vašim potenciálnym objavom nevynímajúc. Pokiaľ žiadneho chlpáča nemáte, ponúknite svoje venčiace schopnosti susede, kamarátom, alebo pracovníkom útulku pre zvieratá. Ak by z toho aj neznela svadobná serenáda, minimálne spravíte dobrý skutok. V plnej výbave naklušte do parku, kde nie je o ostatných „pánkov“ núdza  a debaty o psíkoch či kvalitách oného areálu na seba nenechajú dlho čakať. Rizikom tohto spôsobu nadväzovania kontaktov je vysoká pravdepodobnosť, že viac ako sexy proťajšok zaujmete masy dôchodcov, ktorí v peknom počasí vysedávajú na každej lavičke.
 
Zapaľovač
Ak už trpíte fajčiarskou neresťou, skúste z nej vyťažiť aspoň to minimum pozitívneho, ktoré prináša. Vyzbrojená zapaľovačom môžete pripálenie cigaretky ponúknuť aj sama, prípadne sa tvárte, ako úporne hľadáte oheň vy a požiadajte oň obeť vášho flirtu. Skúste potom preniesť pár vtipných viet o tom, že v strácaní zapaľovačov nemáte konkurenciu a ak pri vás nestojí úplný tĺk, prevezme štafetu v ďalšom rozhovore už on.
 
Mapa
... je pomocníkom na nezaplatenie. Vyrazte s mapou do mesta a tvárte sa ako bezbranná nositeľka dezorientačných schopností. Nechajte si podrobne vysvetliť cestu z bodu A do bodu B a pridajte tiež záujem spoznať tamojšiu najútulnejšiu kaviareň. To, že si ju tam dá dotyčný s vami je už len bonusom za vašu odvahu a samozrejmosťou zároveň. 

- Najčítanejšie -