Presunúť na hlavný obsah

Úspešné Slovenky vo svetovom modelingu

Modeling

Sú mladé, sexi a úspešné. Krásne Slovenky z modelingovej agentúry Neumann Models majú za sebou množstvo kampaní v zahraničí pre tie najprestížnejšie svetové značky. Mnohé z nich ste na Slovensku ani nemali šancu vidieť, keďže väčšinu času trávia vo svetových metropolách. FEMINITY vám dnes predstaví tri z nich.

 

Už od 14 rokov sa modelingu venuje Silvia Križanová z Trnavy. Atraktívna tmavovláska aktuálne pôsobí v dvoch centrách módy – Paríž a Miláno, kde má svojich stabilných klientov. V Taliansku pracuje pre značky ako Georgio Armani a LaPerla. Už dve sezóny za sebou tam nafotila katalóg pre navrhára Joseph Cardo. Pre niekoľkými týždňami si na svoje konto pripísala dve titulky pre časopisy U magazine a Magma magazine v Beirute, ale i niekoľko editoriálov a kampaň pre značku spodnej bielizne Marie France. Okrem toho pracuje vo Viedni pre ďalšie značky spodnej bielizne ako Palmers, Triumph či návrhára LaHong. 

Len roka pol sa modelingu venuje Eva Pavlusová, ktorá pochádza z Lednice. No aj za tento krátky čas toho stihla už dosť. Pracovala v Miláne a niekoľko mesiacov strávila v Bangkoku, kde nafotila editoriály pre časopisy ako Elle, Madame Figaro, Day Beds, Central Lingerie a Priew Magazine. Nafotila kampane pre Harley Davidson a Morgan Underwear. Momentálne je v Beirute, odkiaľ ju čaká cesta do Hamburgu a Soeulu.

Bratislavčanka Katarína Rumanová je vo svete modelingu už druhý rok. Jej prvá cesta smerovala do Istanbulu, odkiaľ si to namierila do Pekingu. Na svojom konte má titulku pre časopis Hair and Beauty a editoriál pre Woman, ktoré nafotila v Bratislave, neskôr v Beirute viaceré editoriály pre U Magazine či Plastik Magazine. Po Miláne bude celé leto tráviť pracovne Shanghaii a na jeseň ju čaká Mníchov.

Ak sa túžite aj vy stať úspešnou modelkou, navštívte stránku agentúry Neumann Models, kde nájdete všetky potrebné informácie. Pretože ak máte viac ako 14 rokov a výšku nad 172 centimetrov, môžete mať aj vy podobnú kariéru.