Presunúť na hlavný obsah

Kim Kardashian: Od koho bude mať svadobné šaty?

Celebrity

Chystá sa ďalšia celebritná svadba!Tentokrát sa bude vydávať Kim Kardashian. Podrobnosti jej svadby ešte nie sú úplne známe, ale fanúšikov priebežne informuje na svojom blogu.

Najnovšie Kim na svoj blog písala o svadobných šatách. Dlho sa hovorilo o tom, že by jej ich mohla pripraviť návrhárka Vera Wang. Dôvod bol jasný - táto skvelá návrhárka sa s Kim Kardashian pozná už dlho, tak prečo by chcela šaty od niekoho iného?

Kim túto informáciu na svojom blogu potvrdila. Fanúšikom napísala, že je nadšená z toho, že konečne môže prezradiť meno módnej návrhárky jej svadobných šiat. Ako všetci očakávali, pripraví jej ich Vera Wang. Okrem toho napísala, že s touto návrhárkou sú kamarátky už dlhé roky, preto ani neuvažovala nad tým, že by ju v jej svadobný deň obliekol niekto iný. Kim verí, že Vera Wang pripraví tie najdokonalejšie svadobné šaty, aké by mohla mať.

Ešte nie sú známe žiadne návrhy, ako by svadobné šaty mali vyzerať. Uvidíme, čo Vera Wang vymyslí a ako oblečie svoju dlhoročnú kamarátku na jej veľký deň. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus