Presunúť na hlavný obsah

Lenka Šoóšová porodila! Ako sa cíti?

Celebrity

Moderátorka televízie Markíza Lenka Šoóšová už porodila! Spolu s priateľom Richardom Raimanom sa už tešia z prvorodeného syna, ktorému dali meno po starom otcovi a aj otcovi Richard.

Pôrod prebehol bez komplikácií a Lenka s Richardom sa tak stali rodičmi svojho prvého syna. Šťastný otec je určite rozrušený a pre FEMINITY sa vyjadril: „Pôrod prebehol úspešne, narodil sa nám syn Richard. Lenka porodila prirodzenou cestou.“

 
Richard bol celý čas pri pôrode a podľa jeho slov „to bolo super“. Lenka sa vraj cíti dobre a zatiaľ nemá žiadne problémy.
 
Ešte nevie, kedy by Lenku mohli pustiť z nemocnice: „Zatiaľ je všetko v poriadku, ešte je ale predbežné niečo hovoriť. Uvidíme, ako prebehnú kontroly a aké budú výsledky. Dúfam, že pôjdu domov čo najskôr.“
 
Lenka dlho tajila pohlavie dieťaťa. Bola jediná, ktorá o tom vedela, pretože Richard a celá rodina chceli, aby to bolo prekvapenie. Krátko pred pôrodom sme s Lenkou robili rozhovor o jej tehotenstve, v ktorom porozprávala nielen o tomto prekvapení z pohlavia, ale aj o tom, že sa pôrodu bojí. No a teraz to už má úspešne za sebou. Šťastným rodičom gratulujeme.

- Najčítanejšie -