Presunúť na hlavný obsah

Po čom túžia ženy?

Móda

Každá žena túži po mnohých veciach. Či už sú to tie nehmotné ako láska, neha, romantika, ale i po hmotných. No v jednou vecou dostanete naozaj každú! Sú to šperky. Veď kto by nechcel byť ešte krajším vďaka luxusným a trblietavým ozdobám? FEMINITY vám prináša inpširácie nielen na vianočné darčeky, ale i doplnky na blížiace sa plesy.

Luxusné šperky z kolekcie prestížnej značky Riana patria k mimoriadne obľúbeným doplnkom nielen žien, ale i mužov. Nosia ich denne milióny ľudí po celom svete a z ich kvalitou a bohatým výberom sú nadmieru spokojní. Ak patríte k tým, čo si potrpia na dokonalé zladenie, prestížnu značku a kvalitné prevedenie doplnkov, je táto kolekcia určená práve pre vás. Mimoriadne pozitívna správa je aj to, že na Slovensku sa predávajú len na jednom mieste, v internetovom obchode Insperky.sk, takže sa vám možno nestane, že na jednej akcii budete mať na sebe rovnaké šperky ako iná žena.

Produkty renomovanej značky nájdete už vo viac ako 40 krajinách sveta. Jej kolekcia je charakteristická atraktívnymi dizajnmi, ktoré uspokoja vkus aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vo svojom portfóliu má dámske ako aj pánske šperky.

Dámske šperky pozostávajú z dvoch kolekcií: prvá je poplatinovaná alebo pozlátená bižutéria, osadená zirkónmi alebo kryštálmi, a druhá strieborné poplatinované alebo pozlátené šperky, osadené zirkónmi alebo kryštálmi. Na výber máte stovky modelov, obľúbené sú nielen sety pozostávajúce z náhrdeľníkov, prsteňov a náušníc, ale i hodinky, či kabelky.

Dizajnéri značky nezabudli ani na mužov, v ponuke nájdete stovky pánskych šperkov z chirurgickej ocele, často v kombinácii s kryštálmi. Dodajú tak každému mužovi punc nezameniteľnosti a dokonale podčiarknú jeho štýl. V ponuke nájdete nielen prstene, retiazky či náramky, ale výborným darčekom sú aj štýlové manžetové gombíky alebo hodinky. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus