Agáte Hanychovej ..." /> Agáte Hanychovej páči. Obutá v lodičkách a zahalená len do boa si vychutnávala nadmorskú výšku 1670 metrov. Ako prežívala tento photo shooting a ako to vyzeralo priamo na mieste prezradila pre FEMINITY." property="og:description" />

Agáta Hanychová: Nahá uprostred hôr!

Pózovanie v Nízkych Tatrách sa Agáte Hanychovej páči. Obutá v lodičkách a zahalená len do boa si vychutnávala nadmorskú výšku 1670 metrov. Ako prežívala tento photo shooting a ako to vyzeralo priamo na mieste prezradila pre FEMINITY.

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová

Zdroj: Jaroslav Urban pro Tatry mountain resorts, TMR

"Myslela som si, že na Chopku zamrznem, stála som tam len tak a na sebe som mala len čierne perové boa... No výhľad bol naozaj nádherný," opísala svoje pocity z uplynulých dní česká modelka Agáta Hanychová. Ako dodala, fotenie v mínusových teplotách zvládala aj vďaka úžasnému nápoju, ktorý v Tatrách objavila. "Tatarnský čaj v tomto počasí naozaj skvelo zahrial," prezradila s úsmevom.

Ako sme sa dozvedeli zo zákulisia fotenia, Agáta prežila aj fotenie počas víchrice. Vtedy sa strhla dokonca hádka medzi vlekármi a personálom ratráku o to, kto sa o Agátu postará. "Každý sa chcel pozrieť na jej zimou stvrdnuté bradavky," dodáva náš zdroj.

Fotenie netradičného editoriálu prebiehalo na troch lokáciach, najpríjemnejšou však bol wellness hotelu Tri Studničky, kde Agáta nafotila sériu veľmi jemných fotografií, na ktorých Agáta vyzerá ako bábika. O skvelé fotografie sa postaral kaderník Marty, fotografom celého editorialu bol Jaroslav Urban.

Páčia sa vám nahé fotky Agáty Hanychovej?

68% 32%
áno
nie
Hlasovalo: 313
Foto:
Jaroslav Urban pro Tatry mountain resorts, TMR
Zdroj:
bam

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba