Presunúť na hlavný obsah

Beyoncé má novú vôňu Pulse

Móda

“Verím, že moja hudba pomáha ženám cítiť se silnejšími a Pulse je práve o nájdení tejto vnútornej sily,” hovorí o svojej novej vôni speváčka Beyoncé. Pulse odráža úžasnú energiu a silnú ženskosť Beyoncé. Základom sviežeho parfému s citrusovo-kvetinovou vôňou je speváčkina najobľúbenejšia kvetina – orchidea.

Objavte aj vy novú vôňu Beyoncé Pulse. Rovnako ako žena, ktorá bola jej inšpiráciou, vás aj ona uchváti. Tak ako Beyoncé Knowles, i Beyoncé Pulse je silná, ženská a jediná svojho druhu. Ženu, ktorá používa Beyoncé Pulse, nie je možné prehliadnuť, spája zmyselnosť a silu v jednom unikátnom balení.  

Beyoncé Pulse vytvorili parfuméri Bruno Jovanovic a Loc Dong zo spoločnosti IFF. Vôňa sa dotýka každého zmyslu, posúva hranice a prehovára k všetkým sebavedomým a talentovaným mladým ženám. „Beyoncé Pulse predstavuje svojou kompozíciou prielom, ” hovorí parfumér Bruno Jovanovic. „Kontrastné zloženie v sebe spája citrusové horné nóty a teplý, hlboký a zmyselný základ. Výsledkom je silno energeticky nabitá vôňa s extrémnou zmyselnosťou.“

Parfumér Loc Dong o svojej inšpirácii prezradil: „Snažil som sa zachytiť silu umelca ako je Beyoncé na javisku. Chcel som sprostredkovať úžasnú energiu, ktorá iskrí medzi ňou a publikom pomocou veľkej dávky šumivých citrusových nót. Citrusovo jemná chuť Curacaa dodáva vrcholu vône výraznú sviežosť.”

- Najčítanejšie -