Surovcová, Štumpfová a Glosíková: Leto v znamení driny

Už len necelé dva mesiace majú tanečníci pod vedením Katky Štumpfovej čas na prípravu tanečného projektu „Dobrý večer Brodway!“, ktorý bude mať premiéru 20. septembra v Bratislave. Zostava známych mien tanečného sveta sa medzitým rozrástla a do skvelého tímu, v ktorom sú Natália Glosíková, Matej Chren či Veronika Ferancová, pribudli súrodenci Tomáš a Ivana Surovcová. Pripravené je aj ďalšie prekvapenie v podobe manželky producenta Jozefa Jopa Poláčka - Glendy.

Príprava premiéru projektu „Dobrý večer Brodway!“

Príprava premiéru projektu „Dobrý večer Brodway!“

Zdroj: Access Promotion

Šou, ktorá bude mať v septembri bude sexi, dynamická a energická. Pod názvom „Dobrý večer Brodway“ uvidíte zmes dokonalých pohybov slovenskej tanečnej špičky. Sedem tanečných párov, ktoré si vyberala autorka projektu Katarína Štumpfová, sa predvedie v strhujúcej šou, aká na Slovensku ešte nebola. “Ide o príjemnú výzvu hlavne pre tých, ktorí sa tancom živia. Z týchto ľudí ide veľká energia, sú spontánni a príjemní a vyžarujú zvláštnu auru,“ hovorí režisér projektu Karol Vosátko.

Na nácvik tanečných choreografií chodí aj producent projektu Jozef Jopo Poláček, ktorý na poslednú júlovú zbiehačku prišiel s celou rodinou. Jeho manželka Glenda sa súčasťou šou. Katarína si ju vybrala pre jej dokonalý výzor a ako prezradila, bude nielen spievať, ale stane sa aj súčasťou choreografie. 

 

Tanečný tím si Štumpfová vyberala sama, a ako hovorí tanečníci sú zohratí a navzájom sa rešpektujú. Katka však zaviedla prísne pravidlo na skúškach a tak každý, kto mešká platí. "Pokuta je 50 centov za každú minútu meškania na tréning. Odvtedy ešte nikto nemeškal," dodáva.

Na javisku bude partnerom sympatickej blondínky tanečník Matej Chren, Natália Glosíková sa predstaví s Tomášom Antálkom, Veronika Ferancová zo skupiny Ladylicious si zatancuje s Lukášom Ujzanom, Kristína Rácová bude tancovať s Mirom Martinovičom, Majo Sivák s Aďou Zelinkovou a Martina Maňáková s Janom Bumbákom, súrodenci Tomáš a Ivana Surovcoví budú tancovať spolu. Práve Ivana Surovcová s bratom sa stali súčasťou projektu ako poslední. 

 

Veľkolepá šou so svetelnými stenami, množstvom pútavých kostýmov a predovšetkým dokonalým tanečným prevedením bude mať premiéru na doskách Divadla Nová scéna 20. septembra 2012.

Foto:
Access Promotion
Zdroj:
bam

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba