Presunúť na hlavný obsah

Jesenná a zimná exkluzívna móda

Móda

Red Carpet - exkluzívna módna prehliadka, ktorú v Bratislave zorganizovala agentúra Marmare agency pozvaným hosťom predstavila aktuálne kolekcie luxusných značiek. Modelky počas večera predviedli nielen aktuálnu kolekciu značky Marmare Fashion Design - Brilliance, ale i jesenné a zimné modely talianskej značky Avantguarde a diamantové šperky ALO Diamonds.

Večer v znamení luxusnej módy. Taká bola prehliadka Red Carpet, ktorú už tradične priniesla Marmare Agency. Úvod prehliadky, ktorú si nenechali ujsť známe tváre slovenského šoubiznisu, ale i hostia z  USA a Bejrútu, patril novej kolekcii spoločenských šiat od návrhárky Ivany Marmare. Tá už niekoľko rokov úspešne vytvára večerné róby pod značkou Marmare Fashion Design. 

Nadchádzajúce chladné dni pripomenula kolekcia zimných kabátov a búnd z dielne talianskej značky Avantguarde. Siluetu ženy kopírujúce modely sa niesli v tradičných zimných farbách a nechýbala ani kombinácia s kožušinami. 

Záver večera potešil naozaj každé ženské oko - predvádzali sa totiž diamanty. Zaujímavé a atraktívne kúsky z dielne ALO Diamonds predviedli modelky v outfitoch a anjelských krídlach z dielne Jany Jurčenko. Diamantové prívesky, prstene či náušnice zaujali nielen ženy, ale i pozvaných pánov. Tí aspoň načerpali inšpirácie na vianočné darčeky.

---

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe