Žena „stíhačka“ je zabijakom vzťahu!

Istý náznak žiarlivosti sa prejaví z času na čas v každom zdravom vzťahu. Aj zo strany ženy, aj zo strany muža. Všeobecne sú to práve ženy, ktoré tento typ adrenalínu ako keby vyhľadávali a vynaložia veľa úsilia na to, aby našli nejakú podozrivú stopu, ktorá by naznačovala partnerovu neveru. FEMINITY vám prináša top rady, ako sa nestať ženou „stíhačkou“!

Zdroj: Profimedia

 

Nenabúrať sa do jeho počítača, Facebooku, či mobilu
Časy, kedy ženy kontrolovali manželove košele od rúžu, či sliedili po ženskom parféme na nich sú už preč. Dnes fungujeme na technike a sociálnych sieťach, kde komunikujeme nielen s blízkymi priateľmi, ale aj kolegami, či známymi z nočných žúrov. Jeden z najprimitívnejších spôsobov, akým žena pátra po partnerovej nevere je podľa nich prehľadávanie ich súkromných správ. Zabudnuté SMS správy v mobile sa stali terčom odhalenia nevery toľkokrát, že muži sa už poučili a zapamätali si, že ich treba čo najskôr vymazať. Vždy sa treba riadiť heslom, čo sa máte dozvedieť, sa dozviete, bez toho, aby ste po tom pátrali. 
 
Nezakazovať mu chodiť na pánsku jazdu
Muži potrebujú oproti ženám väčšiu mieru slobody alebo aspoň ten pocit, že ju majú. Akonáhle im tento pocit a voľnosť doprajete, oni začnú podvedome chcieť byť viac s vami, nakoľko si začnú myslieť, že sú vám ľahostajní. Občasné pánske výjazdy nemusia hneď znamenať, že idú vyhľadávať ženy a podvádzať vás. Muži si radi pokecajú pri pohári dobrého piva o svojich chlapských témach, v ktorých častokrát vystupujete aj vy. Keď im žena začne zakazovať stretnutia s priateľmi, nielenže z ich strany pocítia výsmech, že sú pod papučou, ale bude to tak vnímať aj on.
 
Nebyť na neho naviazaná a nájsť si aj nejaký čas sama na seba
Muži síce majú radi, keď ich žena čaká doma s teplou večerou a s chuťou na sexuálne divošenie, ale   nemali by ste to robiť pravidelne. Žena, ktorá je stále zavretá doma, nejde von s priateľkami, ani si nespraví vlastný program, sa stane pre muža samozrejmosťou. Začne ju vnímať ako neustálu kontrolu a navyše žena by si mala uvedomiť, že týmto mu nedáva žiadnu šancu na maličkú žiarlivosť. Muž by mal vedieť, že je o vás záujem a nebrať vás ako samozrejmosť, či majetok.
 
Nastavte si zrkadlo a pozrite sa samej sebe do očí
Pri podozrievaní a vytváraní paranoje, je najlepšie, ak si človek nastaví vlastné zrkadlo a zamyslí sa, aký on v skutočnosti je. Aj ženám sa páčia iní muži a nejedna žena si vytvárala vo svojej mysli rôzne pikantné predstavy s kolegom alebo pánom vysnívaným. Je preto normálne, že aj vášmu mužovi sa páčia aj iné ženy. To ale neznamená, že sa mu páčia aj povahovo alebo že by s nimi chcel žiť. Nerobte mu preto scény, doprajte mu pohľad na ne a on má aspoň šancu uvedomiť si, že ste pre neho tá najlepšia voľba.
 
Foto:
Profimedia
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba