Štýlové dvojičky: Uhádnete, ktorej hviezdy sú?

Móda pre tých najmenších je veľmi rozmanitá. Kým ešte kedysi boli v kurze len sladké detské motívy a farby, dnes sa tieto malé deti (a predovšetkým dievčatká) radi parádia a obliekajú ako dospelí. Dôkazom sú tieto štýlové dvojičky na prechádzke. Uhádnete, ktorá známa hollywoodska hviezda je ich mamička? FEMINITY vám trochu pomôže – je ňou módna ikona zo seriálu Sex v meste!

Zdroj: Profimedia, babyrazzi

 

Slávna hollywoodska herečka Sarah Jessica Parker alebo „Carrie“, ktorú poznáme z kultového seriálu Sex v meste, sa stala vďaka tomuto úspešnému seriálu módnou ikonou. Žena, ktorá udáva štýl, inšpiruje ženy po celom svete a to nielen v oblasti módy, ale aj vzťahov.
 
Dnes, už krásna mamička dvojičiek, ktorých mená sú samé o sebe štýlové – Tabith a Marion. Roztomilé dcérky, ktoré má s manželom Matthewom Broderickom sa zahrali na dámy a vyrazili si na prechádzku s výrazom skutočne, ako keby mali čerstvých dvadsať. 
 
 
Jesenné kolekcie detskej módy nám ukazujú, že tak ako pri dospelých, aj mladé slečny chcú nosiť elegantné kabátiky s kožušinkou a s dvojitým radom gombíkov. K dievčenskému štýlu neodmysliteľne patria šaty. Máloktoré dievčatko chce v malom veku nosiť nohavice, pretože tie nosia chlapci. Šaty alebo dlhšie pletené svetríky sa ľahko kombinujú s pančucháčmi, ktoré môžu byť pokojne farebné. Sú to predsa stále deti, a preto obliekať ich do čiernej alebo iných tmavých farieb by bola veľká škoda.
Foto:
Profimedia, babyrazzi
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba