4 super tipy ako si vyčarovať wellness priamo doma

Každý potrebuje niekedy vypnúť a zrelaxovať sa. Dennodenný stres, hektický spôsob života a náročné pracovné tempo si vyberú svoju daň. Pocit únavy skôr či neskôr doľahne aj na tých najodolnejších. No niekedy je omnoho stresujúcejšie zabookovať slušný hotel, ktorý by splnil všetky naše požiadavky a zaujal by nás natoľko, aby sme za týmto miestom precestovali polovicu krajiny. Je to beznádejná situácia, alebo predsa len existuje spôsob ako sa odreagovať a uvolniť sa?

Zdroj: Profimedia, Avon, Worldofwallart, Aquagarden, Eurodesignexperts

 

Máme pre vás skvelý nápad! Prispôsobte svoju kúpeľňu vašim predstavám a doprajte si originálne wellness priamo u vás doma. Dnešné možnosti sú neobmedzené a šanca pretvoriť zašlú a obyčajnú kúpeľňu na kúsok vlastného sveta plného relaxu je taká vzrušujúca.
Netrúfate si na náročnú rekonštrukciu? To nieje ani zďaleka potrebné.
 
FEMINITY vám prináša zopár originálnych tipov ako rýchlo a efektívne dosiahnuť kúpeľňu snov:
 
1. TIP
Prvým krokom k dokonalému oddychu je vaňa. Máte ju? O to jednoduchší je postup pri vytvorení atmosféry wellnessu. Stačí zopár sviečok, aróma lampa s obľúbenou podmanivou vôňou a horúci kúpeľ sa môže začať.
 
 
2. TIP
Pri zariaďovaní kúpeľne ste zmýšľali pragmaticky a zvolili ste sprchový kút? Vyskúšajte ho ozvláštniť napríklad vodeodolnými nálepkami na sklenené povrchy. Zadovážte si relaxačnú sprchovú hlavicu, ktorá neraz v kombinácii s horúcou vodou nahradí šikovné ruky maséra. 
 
 
3. TIP
Pokiaľ disponujete slnečným svetlom vo vašej kúpeľni, zaplavte ju živými kvetmi. Obzvláštnia priestor, nie sú finančne náročné a zároveň budú vytvárať dojem prírody a z nej vyžarujúci pokoj.
 
 
4. TIP
Ak nemôžete mať vo vašej kúpeľni rastliny, nech už je dôvodom jej zlé umiestnenie, alebo čokoľvek iné, doprajte si malú zurčiacu interiérovú fontánu. Dodá vašim dňom nielen podmanivosť ale i jedinečnosť.
 

 

Foto:
Profimedia, Avon, Worldofwallart, Aquagarden, Eurodesignexperts
Zdroj:
Dominika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba