Presunúť na hlavný obsah

Jana Pištejová: Sexi línie šiat inšpirované dizajnovým nábytkom

Móda a krása

Pred pár dňami sa v priestoroch City Hotela Bratislava konalo predstavenie módnej kolekcie spoločenských šiat jedinečnej návrhárky Jany Pištejovej. Extravagantné, ale zároveň veľmi čisté línie modelov boli tentokrát výnimočné tým, že vznikli ako dôsledok inšpirácie kultovým dizajnovým nábytkom Vitra. Poďte sa s FEMINITY pozrieť, ako tento exkluzívny večer vyzeral!

 

Modelky, ktoré mali tú česť mať na sebe luxusné kúsky z dielne jedinečnej rockovej návrhárky Jany Pištejovej, počas večera postupne odhalili dizajnérske kúsky stoličiek, ktoré možno zaradiť k vrcholu dizajnu. Boli odzrkadlením prierezu tvorby niekoľkých desiatok rokov, pričom ich „aktuálnosť“ sa nevytratila, a to vďaka nadčasovému dizajnu. Niet sa čomu čudovať, že tieto ikonické vizionárske kúsky sú stále žiadané po celom svete.
 
Keďže móda je takisto určitým druhom dizajnu, spojenie týchto dvoch sfér nie je až takou raritou. Rovnako žiadané sú aj spoločenské šaty Jany Pištejovej, ktoré sme mohli vidieť na tohtoročných jesenných Bratislavských módnych dňoch, kde zožali veľký úspech. 
 
 
V kombinácii s ikonickým dizajnom nábytku však dostali celkom iný rozmer. Šaty boli navrhnuté v klasických dizajnérskych farbách, ktorými je jednoznačne biela, či čierna. Charakteristický rukopis uznávanej návrhárky podčiarkol dôraz na ženskosť, eleganciu, siluetu a rafinovanosť v podobe odhalenia niektorých ženských partií. Toto decentné odhalenie rozhodne nepatrí medzi tie prvoplánové, ale skôr naopak, na jednej strane je vzrušujúce a na strane druhej veľmi tajomné. Presne také, aká by mala sebavedomá žena byť.
 
Prostredníctvom galérie vám FEMINITY prináša možnosť nahliadnuť priamo na „mólo“, ktoré sa stalo centrom týchto unikátnych šiat, zvýrazňujúc absolútnu ženskú zmyselnosť.

- Najčítanejšie -