Presunúť na hlavný obsah

Zvádzajte telom ako topmodelka Candice Swanepoel!

Móda a krása

Túžite po väčšej pozornosti vášho muža? Zabudnite na domáci úbor a pobehujte po byte v sexi bielizni. Je čas ukázať mu krásu ženských kriviek, ktorá dokonale vynikne v sexi spodnej bielizni. Inšpirujte sa topmodelkou Candice Swanepoel, ktorá rozhodne vie, ako na mužov!

 

 
Candice Swanepoel je jednou z anjelikov, ktorý sa vymykajú pozemskej kráse a pôsobia ako zo sna. Nemusíte zrovna vyzerať ako topmodelka, no buďte si isté, že správny výber spodnej bielizne vás urobí ešte viac zvodnou, dráždivou a sexi. 
Na čo by ste teda mali upriamiť pozornosť, aby ste pre vášho priateľa bola neodolateľná?
 

1. Farebný refresh vášho intímneho šatníka

Zabudnite na chvíľu na klasickú čiernu, i keď je najluxusnejšia. Jar je síce ešte ďaleko, no kombinácia červenej a sýtej ružovej nechá vyniknúť vaše krivky i pokožku v plnej miere. Podprsenka by mala byť mierne vystužená, aby z vašich pŕs vyťažila len to najlepšie. Nohavičky zvoľte jednoduchšie – ideálne tangá, v ktorých keď prejdete okolo vášho muža, rozhodne ho nenecháte chladným. Ak máte radšej klasiku, pokojne si oblečte aj klasický strih a jednu časť si mierne zastrčte do zadočku.
 

2. Charakteristická a zmyselná vôňa

Kvalitný parfém, ktorý vás vystihuje je skutočným lákadlom pre muža. Mali by ste mať jeden na bežné nosenie a jeden večerný parfém, ktorý je viac vzrušujúci a robí vás zvodnou aj bez toho, aby sa muž na vás pozrel.
 

3. Ladná chôdza

Najkrajšiu chôdzu majú ženy na vysokých podpätkoch. Ak chcete muža poriadne vydráždiť, nemusíte sa okolo neho prechádzať aj doma v podpätkoch, stačí ak budete kráčať po špičkách. Nielenže budete sexi, ale aj váš zadoček a telo budú vytŕčať ako nikdy pred tým.
 

4. Kontrast rozstrapatených vlasov

Rozstrapatené vlasy sú symbolom toho, že žena dokáže byť pekná dračica. Keď ste dokonale upravená na tele, zámerne si rozstrapaťte vlasy, aby ste mali objemnú hrivu. Tento kontrast dokonalého s nedokonalým je veľmi efektný.
 

5. Šťavnatý lesk na pery

Krásne pery sú to, po čom muži túžia. Jemný nádych prirodzenej šťavnatosti im dodáte malinovým alebo jahodovým leskom na pery, ktorý im dodá objem a nepôsobí príliš „vulgárne“.

 

- Najčítanejšie -