Emma Tekelyová je ťažký ezoterik

Skôr než na šťastné čísla verí Emma Tekelyová na vplyv mesiaca.

Emma Tekelyová sa narodila v znamení škorpióna a ako tvrdí, to ju predurčuje k tomu, že ju priťahujú veci zaváňajúce mystikou a ezoterikou. Pár razy vraj navštívila aj vešticu. "Som ťažký ezoterik a o sily medzi nebom a zemou sa zaujímam. Často siahnem po knihách s takouto tematikou, niečo ma k nim magicky priťahuje. "

Keďže jej nová kniha Chlapi, neštvite nás už! je siedmou v poradí a krstila ju 11.11., zrejme verí aj na šťastné čísla. "Musím sa priznať, že dátum vybralo vydavateľstvo, ale je určite zaujímavý. Na druhej strane, ak sa kniha čitateľom nepáči, nepomôžu jej ani magické dátumy a nejaké to malé bosorovanie. Môžu ale pomôcť človeku zahnať autorskú trému," povedala autorka a dodala: "Skôr než na čísla verím napríklad na vplyv mesiaca na život človeka."

A hoci ako priznala, sedmička jej osudovýmm číslom nie je, verí, že jej knižnej novinke prinesie šťastie a bude sa čitateľom páčiť podobne, ako jej predošlá kniha Ženy, nebláznite! Vek je len číslo, ktorá je už ocenená Zlatou knihou vydavateľstva Ikar.

Text: -nb- pre oŽene.sk
Foto: Ľuboš Pilc pre Pravdu

Foto:

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba