Sarah J.Parker, Kesha a iné: Aké sexi plavky ich očarili?

V talianskom Rimini sa nedávno konala prehliadka plaviek tohtoročnej sezóny, ktorá prilákala do tohto prímorského letoviska najznámejšie celebrity z celého sveta. Medzi nimi aj Sarah Jessicu Parker, Keshu, či Poppy Delavingne. Pozrite sa, aké plavky si ich získali!

Herečka Sarah Jessica Parker počas módnej show plaviek

Herečka Sarah Jessica Parker počas módnej show plaviek

Zdroj: Calzedonia

Kolekcia plaviek talianskej značky Calzdonia na sezónu leto 2013 sa niesla v duchu šťavnatých farieb, objavil sa i nádych sladkých tónov a veľkým prekvapením bol návrat čiernej. Unikátna módna show vás vráti v čase do 30-tych rokov minulého storočia, cez 60-te roky a zakotvíte v súčasnej, modernej dobe, plnej žiarivých farieb. Modelky predstavili sériu dvojdielnych plaviek, v ktorých prevládali klasický košíčkový tvar vrchného dielu, sexi trojuholníky a bandážový strih, vhodnejší pre ženy s menšími prsiami. 

Nechýbali ani vzory, z ktorých dominantu si získal námornícky štýl, a teda pásiky. Napriek tomu, že  ide o obľúbený vzor, nezabúdajte, že vodorovné pásiky rozširujú a môžu si ich dovoliť skôr mladšie ročníky s útlejšou postavičkou. Ideálnou voľbou, ako zakryť menšie nedostatky je aj plážové oblečenie, ktoré je ľahké, farebné a svieže.
 
 
 
Veľkým prekvapením módnej show je návrat klasickej čiernej do letnej sezóny. Kedysi legendárne čierne plavky nadobudli nový rozmer a v podadní talianskych návrhárov sú jednoznačne sexi. Dvojdielne plavky, ale aj monokiny s hlbokým výstrihom po pás doplnili výraznými šperkami a doplnkami. Retro okuliare s metalickými aplikáciami v podobe rámu, či masívne do očí bijúce náhrdelníky pôsobia veľmi žensky a vyzdvihujú pôvab. Plážové oblečenie v čiernej v podobe napríklad overalu vyzerá veľmi luxusne a dá sa nosiť i mimo pláže, počas bežných horúcich dní.
 
 
 
Pozrite si, ktoré známe celebrity zavítali na túto módnu show
 

 

Foto:
Calzedonia
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba