Presunúť na hlavný obsah

Jana Kirschner: Matilda mi raz vráti to, čo som robila ja mojej mame!

Feminity TV

Obľúbená speváčka Jana Kirschner žije v Anglicku, no nedávno zavítala aj do Bratislavy. V rámci dámskeho Herial Ladies Clubu poklebetila o svojom súkromí i dcérke Matilde. Tá je už teraz dosť tvrdohlavá a speváčka si myslí, že jej raz vráti to, čo ona sama kedysi robila svojej mame. Čo také Jana Kirschner vyviedla? Dozviete sa v rozhovore!

 

Speváčka Jana Kirschner prijala pozvanie od moderátorky Aleny Heribanovej na dámske stretnutie Herial Ladies Clubu a priletela do Bratislavy. Popri práci sa stíha venovať svojej dcérke Matilde. Ako v rozhovore povedala, anglické deti sú trochu iné, slobodnejšie, než tie naše. Už v marci im rodičia dávajú holé nohy a neriešia žiadne sirupčeky, liečiky, kvapôčky, ako naše Slovenky. Dieťa je ako taký malý nespútaný živel s poriadnou dávkou tvrdohlavosti.
 
Zaujímalo nás, či ju dcérka Matilda niečím nečakaným prekavapí, ale tiež to, aké dieťa bola Jana Kirschner. Tá nám na seba prezradila skutočné pikošky z mladosti. Kto by to bol do nej povedal, že toľko vystrájala.
 
„Raz som sa chcela prefarbit na blond, naliala som si na hlavu peroxid. Naštastie, bol starý a nechytil mi,“ dodala s nostalgickým smiechom. Okrem toho si vytvárala aj kučery, aké nosil v tom čase slávny spevák. Ako sa teší na to, keď bude jej dcéra vymýšľať obdobné veci a či je na to pripravená sa dozviete v rozhovore.
 
FEMINITY TV: Rozhovor so speváčkou Janou Kirschner