6 sexi trikov, ktorými ženy zvádzajú bez toho, aby o tom vedeli!

Niektoré ženy urobia čokoľvek pre to, aby boli stredobodom pozornosti. No sú aj také, ktoré mužov provokujú a zvádzajú bez toho, aby si to uvedomovali. Prezradíme vám 6 sexi vecí počas bežného dňa, ktorými ženy dostávajú mužov do rozpakov!

Zdroj: Profimedia

 

1. V lete naostro, ale rafinovane

Podprsenky síce pekne formujú dekolt, pridajú na veľkosti poprsia, ale zároveň nimi ženy mužov klamú a oni to už dávno odhalili. Ak si to môžete dovoliť, choďte naostro. Ženy v jednoduchom tielku, alebo šatách bez ramienok takto pôsobia nesmierne sexi, pohodlne a v horúčavách je to aj veľmi príjemné. Tento rafinovaný spôsob je pre nich oveľa viac pútavejší ako klišé v podobe odhaleného dekoltu a nôh.

2. Topánky na vysokých podpätkoch

Pre muža nie je nič krajšie, ako pohľad na odhalené nohy vo vysokých podpätkoch. Vďaka nim vzniká pomalšia, ladnejšia a sexi chôdza. Okrem toho zapájate viac počas chôdze boky a zadoček, čo pôsobí veľmi atraktívne a vzrušujúco. Vysoký podpätok zároveň predlžuje a vo väčšine prípadov aj zoštíhľuje nohy.

3. Vychutnávanie si jedla

Málokto by uveril, že pohľad na jediacu ženu dokáže byť zvodný. Pokiaľ si žena vychutnáva jedlo po malých sústach, dochádza k špúleniu pier, otváraniu úst, čo u veľa mužov vyvoláva predstavu orálneho uspokojenia. 

4. Vysoké sebavedmie

Kým kedysi platilo, že muž má byť ten dobývateľ nežnej a nedostupnej ženy, dnes je tomu inak. Muži čoraz viac vyhľadávajú silné a sebavedomé ženy. Pozor, nie tie, ktoré sa preceňujú. Už podľa vystretej chôdze, gesta, či mimiky dokážu odhadnúť, nakoľko je žena zrelá, sebavedomá, pozitívna a hlavne spokojná sama so sebou.

5. Charakteristická a svojská vôňa

Každé telo má svoju charakteristickú vôňu, tak prečo ju prebíjať tým najsilnejším a najtuctovejším parfémom. Nie všetko, čo je zaradené medzi top 3 znamená, že to sadne na mieru aj vám. Buďte jedinečná a vyberte si vlastnú vôňu, ktorá je prorodzená a len vyzdvihne tú vašu. Muži na to zareagujú oveľa rýchlejšie, než na takú vôňu, ktorú cítia u každej druhej prechádzaním na ulici.

6. Zmysel pre humor a schopnosť dostať ich do úzkych

Humor a sexi? Možno vám toto spojenie nedáva zmysel, ale je to tak. Obzvlášť, ak žena dokáže týmto situačným humorom dostať muža do úzkych. Vnímajú to ako provokáciu v dobrom a slovné hračky dokážu byť veľmi silnou ženskou zbraňou, ako si získať muža.
Foto:
Profimedia
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba