S kým ešte nemal Boris Kollár dieťa?

Podnikateľ Boris Kollár je známy tým, že po jeho boku sa objavilo už pekné portfólio žien, s ktorými má spoločných potomkov. Ako by vyzeralo jeho dieťa s topmodelkou Naomi Campbell, Angelinou Jolie alebo sexicou Pamelou Anderson si môžete pozrieť nižšie!

Vyskúšali sme "baby test", ako by vyzeralo dieťa Borisa Kollára so známymi celebritami

Vyskúšali sme "baby test", ako by vyzeralo dieťa Borisa Kollára so známymi celebritami

Zdroj: www.makemebabies.com, Archív, Thecapitalpost

 

Boris Kollár a Gisele Bündchen

Známy podnikateľ má slabosť na krásne ženy. My sme ho vyskúšali dať „dokopy“ s jednou z najlepších topmodeliek sveta Gisele Bündchen. A výsledok? Roztomilý blonďavý anjelik, ktorý má naozaj črty po obidvoch.
 

Boris Kollár a Naomi Campbell

U topmodeliek ešte zostaneme. Vyskúšali sme test, ako by vyzeralo spoločné dieťatko Borisa s ostrieľanou Naomi Campbell. Dievčatko s netypickými črtami tváre vyzerá skutočne nevinne. Kto vie, či by jej táto nevinnosť aj zostala, pretože z krásky ako je Naomi vyrástla sebavedomá dáma s neuveriteľnými konfliktami.
 

Boris Kollár a Angelina Jolie

Čo by sa stalo, keby Brada Pitta nahradil Boris Kollár? Pozrite si, ako by vyzeral spoločný chlapček Borisa a Angeliny. Na koho by sa podobal viac? 
 

Boris Kollár a Pamela Anderson

Kto by bol povedal, že takéto roztomilé hnedovlasé dievčatko by mal Boris so známou sexbombou Pamelou Anderson. Jej očká napovedajú o tom, že istá podoba tam je. Ako by vyzerala malá Pam v dospelosti by bolo skutočne zaujímavé.
 

Boris Kollár a Beyoncé

Aké by to bolo, keby sa podnikateľ Boris Kollár spojil s exotickou speváčkou Beyoncé? Vznikol by  tento rozkošný chlapček s kučeravými vláskami. Tvár vychádza z Borisových čŕt, ale oči sú jednoznačne speváčkine.
 

Boris Kollár a Drew Barrymore

Toto dievčatko, ktoré má isté chlapčenské rysy by vzniklo po spojení Borisa s hollywoodskou herečkou Drew Barrymore. Vyzerá to však, ako keby nebolo ani jedného, ani druhého. Možno, keby časom vyrástlo, nejaká podoba by sa tam našla.
 

Boris Kollár a Lucy Liu

Ako by to vyzeralo, keby sa zmiešali dve rasy, a to Boris a svetoznáma herečka Lucy Liu? Chutné dievčatko s tmavými vláskami hovorí za všetko.
 
 

S kým by mal podľa vás Boris Kollár najroztomilejšie dieťatko?

S Gisele Bündchen
23%
S Naomi Campbell
1%
S Angelinou Jolie
1%
S Pamelou Anderson
49%
S Beyoncé
3%
S Drew Barrymore
1%
S Lucy Li
9%
So mnou
13%
Hlasovalo: 563
Foto:
www.makemebabies.com, Archív, Thecapitalpost
Zdroj:
red

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba