Presunúť na hlavný obsah

S kým ešte nemal Boris Kollár dieťa?

Slovenské celebrity

Podnikateľ Boris Kollár je známy tým, že po jeho boku sa objavilo už pekné portfólio žien, s ktorými má spoločných potomkov. Ako by vyzeralo jeho dieťa s topmodelkou Naomi Campbell, Angelinou Jolie alebo sexicou Pamelou Anderson si môžete pozrieť nižšie!

 

Boris Kollár a Gisele Bündchen

Známy podnikateľ má slabosť na krásne ženy. My sme ho vyskúšali dať „dokopy“ s jednou z najlepších topmodeliek sveta Gisele Bündchen. A výsledok? Roztomilý blonďavý anjelik, ktorý má naozaj črty po obidvoch.
 

Boris Kollár a Naomi Campbell

U topmodeliek ešte zostaneme. Vyskúšali sme test, ako by vyzeralo spoločné dieťatko Borisa s ostrieľanou Naomi Campbell. Dievčatko s netypickými črtami tváre vyzerá skutočne nevinne. Kto vie, či by jej táto nevinnosť aj zostala, pretože z krásky ako je Naomi vyrástla sebavedomá dáma s neuveriteľnými konfliktami.
 

Boris Kollár a Angelina Jolie

Čo by sa stalo, keby Brada Pitta nahradil Boris Kollár? Pozrite si, ako by vyzeral spoločný chlapček Borisa a Angeliny. Na koho by sa podobal viac? 
 

Boris Kollár a Pamela Anderson

Kto by bol povedal, že takéto roztomilé hnedovlasé dievčatko by mal Boris so známou sexbombou Pamelou Anderson. Jej očká napovedajú o tom, že istá podoba tam je. Ako by vyzerala malá Pam v dospelosti by bolo skutočne zaujímavé.
 

Boris Kollár a Beyoncé

Aké by to bolo, keby sa podnikateľ Boris Kollár spojil s exotickou speváčkou Beyoncé? Vznikol by  tento rozkošný chlapček s kučeravými vláskami. Tvár vychádza z Borisových čŕt, ale oči sú jednoznačne speváčkine.
 

Boris Kollár a Drew Barrymore

Toto dievčatko, ktoré má isté chlapčenské rysy by vzniklo po spojení Borisa s hollywoodskou herečkou Drew Barrymore. Vyzerá to však, ako keby nebolo ani jedného, ani druhého. Možno, keby časom vyrástlo, nejaká podoba by sa tam našla.
 

Boris Kollár a Lucy Liu

Ako by to vyzeralo, keby sa zmiešali dve rasy, a to Boris a svetoznáma herečka Lucy Liu? Chutné dievčatko s tmavými vláskami hovorí za všetko.
 
 

S kým by mal podľa vás Boris Kollár najroztomilejšie dieťatko?

spolu hlasovalo 563 ľudí

So mnou
13%