Známa Slovenka sa pýši zadočkom ako Rihanna: Takto vystavuje svoje sexi pozadie!

Toto leto sa naozaj z hľadiska počasia vydarilo. Na svoje si prišla aj známa Slovenka, ktorá si ho užívala naplno, ako sa dá. Na sociálnej sieti sa pochválila takouto postavičkou. Sexi pozadie v tejto póze pripomenulo nedávnu fotografiu Rihanny. Viete, o koho ide?

Rihanna (vľavo) a Jana Mináriková (vpravo) sa popýšili sexi zadočkom

Rihanna (vľavo) a Jana Mináriková (vpravo) sa popýšili sexi zadočkom

Zdroj: Facebook, Archív J.M., Instagram

 

Playmate Jana Mináriková sa netají tým, že sa chce ako žena páčiť a potrpí si na svoj vzhľad. O svoju postavu sa dostatočne stará, čo je vidieť aj na fotografiách, ktoré zverejnila počas leta na svojom profile na sociálnej sieti. 30-ročná blondínka má ideálnu postavu presýpacích hodín s veľmi úzkym „osím“ pásom. Póza, v ktorej sa odfotila pripomína ikonickú fotografiu slávnej speváčky Rihanny.
 
Rihanna sa ňou pochválila tiež sama na sociálnej sieti. Tá len nedávno obletela celý svet a potvrdila tak fakt, že celebrity sa čoraz viac fotia sami a radi sa podelia so svojimi fanúšikmi. Ženské sexsymboly nemajú problém ukázať zo svojej kože viac a prekvapivo sú medzi nimi aj slávne topmodelky, o ktorých by ste to nepovedali.

Ktoré slávne celebrity vystavili svoje krivky na obdiv fanúšikom?

Výnimkou tak nie je ani jeden zo svetoznámych anjelov Candice Swanepoel, ktorá zverejnila fotografiu svojho sexi zadočku v bikinách, nafotenú o zrkadlo. Okrem nespočetného množstva mužov tým prekvapila aj jej fanúšičky. Provokatívnu fotografiu v plavkách pri vírivke si zverejnila aj americká rapperka Nicki Minaj. Tá prekvapila nielen svojimi krivkami, ale najmä stajlingom. Veľmi ženský klobúk, plavky s potlačou a sexi vysoké podpätky. Pri ženách s krivkami ako bohyne ešte zostaneme. Internetom totiž kolovala aj fotografia Kim Kardashian, ktorú zvečnil jej priateľ Kanye West. Ten ju pre zmenu odfotil úplne nahú pri raňajkách a s jej pozadím sa hrdo popýšil.
 
Foto:
Facebook, Archív J.M., Instagram
Zdroj:
red

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba