Ako malej jej stúpla sláva do hlavy, dnes je z nej „zúfalka“!

Talent je u príliš malých detí veľmi vzácny a obdivovaný. Vo väčšine prípadov však takéto malé deti nezvládnu popularitu a sláva im stúpne do hlavy. Podobnú skúsenosť má aj známa slovenská herečka. Uhádnete, kto je na fotografii?

Michaela Čobejová, keď bola malé dievča

Michaela Čobejová, keď bola malé dievča

Zdroj: Archív M.Č., Evita pre FEMINITY

 

Známa slovenská herečka Michaela Čobejová vyzerá, čím staršíe, tým lepšie. Už ako malá mala k herectvu veľmi blízko. Zahrala si v inscenácii „Slnečné hodiny“, no v ôsmych rokoch túto popularitu nezvládla. „Ja som vraj bola poslušné dieťa. Jedine, čo si pamätám, že keď som ako osemročná natočila prvú inscenáciu „Slnečné hodiny“, stúpla mi sláva do hlavy. Ja som si to samozrejme neuvedomovala, ale Jana Valocká, ktorá chodila so mnou do Detskej rozhlasovej dramatickej družiny mi na sústredku veľmi vážne dohovárala,“ poznamenala na margo toho.
 
Zaujímalo nás tiež, ako sa s tým v tom čase vysporiadala. „Bola som nahnevaná a sklamaná. Ten pocit si pamätám. Jana Valocká mi odvtedy už nedohovárala, tak možno to pomohlo,“ vysvetlila Michaela. 
 
Dnes má herečka vlastnú produkčnú spoločnosť Sardinka, cez ktorú točí krátke internetové príbehy. Jedným z nich sú aj ženské monológy Evita pre FEMINITY, v ktorých stvárňuje ženu neustále riešiacu vzťahové problémy s mužmi, ktoré píše sám život.

Pozrite si prvú sériu podľa jednotlivých kapitol:

Foto:
Archív M.Č., Evita pre FEMINITY
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba