Presunúť na hlavný obsah

V čom je moderátorka Lenka Šoóšová naozaj dobrá?

Slovenské celebrity

Moderátorka Lenka Šoóšová je v médiách často skloňovaná pre svoj nezvyčajný štýl v obliekaní. Estetický cit má naozaj jedinečný.

Lenka Šoóšová je známa ako moderátorka. Ešte predtým ako sa objavila  s mikrofónom v ruke, však pôsobila ako vynikajúca vizážistka. Tejto profesii sa naďalej venuje a patrí v nej k najlepším. Na jej šikovné ruky nedajú dopustiť mnohé známe tváre. Už tento fakt svedčí o moderátorkinom vicibrenom estetickom cítení. Prejavuje sa i v obliekaní. Lenku väčšinou vidíme v ležérnom chlapčenskom štýle, avšak so zaujímavými a unikátnymi prvkami. Niekedy je mimoriadne odvážna ale vždy je všetko v dokonalej harmónii. 

"Za dámu" je to pristane

37 ročná mamička malého Riška má postavu modelky. Pred pár rokmi sa nevyhla rečiam neprajníkov, ktorí tvrdili, že trpí anorexiou. S kilogramami ale nebojuje a jej postava je prirodzene štíhla. Ak vymení chlapčenský look za elegantný, stáva sa doslova femme fatal. Inklinuje k minimalizmu a dokáže mu vtaviť nezvyčajný šarm. Jednoducho pri nej platí, že ak má človek charizmu, všetko na ňom vyzerá skvelo. Nezvýrazňuje sa žiadnymi extravagantnými strihmi a farbami, a napriek tomu vyniká a pôsobí neodolateľne. V jej jednoduchosti je originalita. Zopár Lenkiných vydarených outfitov si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

Nedávno sa objavila v spoločnosti v jednoduchých puzdrových šatách, v konzervatívnej farbe. Žiadne hlboké výstrihy ani extra mini, napriek tomu Lenka pôsobila veľmi žensky a zvodne.

Na DOD Markízy Lenka zvolila takýto outfit. Jednoduché šaty na nej vynikli. Doplnila ich zaujímavými náušnicami a doplnkami. Jemné, hravé, uvoľnené a pritom štýlové a zvodné.

- Najčítanejšie -