Presunúť na hlavný obsah

10 najkrajších vecí, ktoré muži na ženách milujú a obdivujú ich za ne!

Partnerské vzťahy

Ženy sú považované za nežné stvorenia, ktoré v istých situáciách preukážu toľko sily so zachovaním si chladnej hlavy, že si zaslúžia obdiv zo strany mužov. Toto sú najkrajšie veci, ktorými si vieme získať obdiv u mužov!

 

1. Zdravé sebavedomie

X faktor, ktorý mnohí nevedia identifikovať je často odraz vnútornej vyrovnanosti ženy. Ženy, ktoré sú si vedomé svojich predností a majú sa rady také, aké sú, sú veľmi príťažlivé. Necítia sa ohrozené inými ženami, takže neprejavujú žiarlivosť a "stíhačky" medzi nimi nájdeme len zdriedkavo.

2. Krása a vyžarovanie

Každá žena je krásna a má iné prednosti. Ženské krivky sú samé o sebe estetickou záležitosťou. Muži milujú, keď si je žena toho vedomá a upúta pozornosť tam, kde chce. Zároveň však ocenia, keď má v sebe určité tajomstvo, ktoré si nechá len pre svojho vyvoleného.

3. Úsmev a zmysel pre humor

Prirodzený úsmev a schopnosť rozosmiať muža sa dnes len tak nevidí. Takéto ženy si jednoznačne získajú muža na svoju stranu viac, než chladný výraz dokonale upravenej ženy. Krásny úsmev ženy dokáže mužovi zlepšiť náladu na celý deň.

4. Tehotenstvo

Tehotenstvo je jedným z najkrajších období v živote matky, ale aj mužov. Pri pohľade na svoju tehotnú ženu nejeden chlap zmäkne a v tom momente je úplne jedno, či má žena pár kíl navyše alebo nie. Je pre neho tou najkrajšou a najstatočnejšou.

5. Starostlivosť

Status matky si niektorí muži uvedomia až v krízových situáciách, no verte, že ženy a ich schopnosť výchovy obdivujú. Skúsené ženy, ktoré sa dokážu vyrovnať so životnými prekážkami a nemyslieť len na seba, sú pre mužov akýmsi vzorom. Oni sami priznávajú, že by s tým mali problém.

6. Láska

Žena, ktorá sa nebojí prejaviť svoje emócie, či už v dobrom alebo zlom je prirodzená a sama sebou. Na nič sa nehrá a pokiaľ preukáže aj to, ako veľmi miluje svojho partnera, chytí to za srdce aj tých najväčších drsniakov.

7. IQ

Muži príliš neinklinujú k prehnaným intelektuálkam, ale pokiaľ si myslíte, že im stačia jednoduché ženy, ste na omyle. Niektorým áno, ale praví gentlemani majú radi inteligentné ženy, s ktorými sa majú aj o čom porozprávať. Je to jeden z predpokladov dlhodobých vzťahov.

8. Nezávislosť

Sila a príťažlivosť ženy je závislá určitým spôsobom od jej nezávislosti. Ženy, ktoré sa dokážu samé vynájsť a nepotrebujú, aby každý ich krok sprevádzal muž, sú oveľa viac žiadané, ako tie, ktoré nenechajú muža ani na sekundu bez ich prítomnosti. Muži potrebujú mať pocit, že si musia svoju sexi „kosť“ strážiť pred konkurenciou.

9. Vernosť

V súčasnosti veľmi vzácna vlastnosť, ktorá sa nedá kúpiť. Radodajky sú možno na spríjemnenie života, ale nie na celý život. Verné ženy majú v sebe iskru a muži v nich nachádzajú určitým spôsobom druhú matku.

10. Nahota

Muží milujú vôňu ženského tela i to, keď sa žena nehanbí za to, ako vyzerá. Vzrušenie jednoducho patrí k životu a pocit spojenia dvoch zamilovaných tiel je istým spôsobom liekom proti väčšine problémov.
 

- Najčítanejšie -