Presunúť na hlavný obsah

Z roztomilej princeznej vyrástla hriešne sexi bohyňa: Pozrite, ako sa táto Slovenka (ne)zmenila!

Slovenské celebrity

Jej črty pripomínajú malú princeznú a už ako dieťa mala predpoklady stať sa svetoznámou modelkou. Slovenka, ktorá si na svoj úspech musela počkať je dnes poriadny kus ženy a dokonalé krivky jej závidia ženy po celom svete!

 
Adriana Čerňanová patrí medzi úspešné slovenské modelky, ktoré odštartovali kariéru vďaka prestížnej modelingovej súťaži Elite Model Look. Blondínka, ktorá sa profesionálnemu modelingu venuje od svojich šestnástich má za sebou stovky až tisícky kastingov, pričom ten najväčší zlom v kariére nastal, keď sa stala tvárou luxusnej značky spodnej bielizne Wonderbra. Kastingy trvali až rok a vybrať tú najreprezentatívnejšiu modelku bolo vzhľadom na konkurenciu veľmi náročné. Adriana sa dostala do „finále“ s ruskou modelkou, no napokon si tento job vybojovala ona.
„Celkový dojem vraj mali lepší zo mňa, páčila sa im moja postava. Navyše, ešte pred účasťou na kastingu dostali v mojej americkej agentúre nápad, či neskúsiť svetlejšiu farbu vlasov. Z orieškovej blond sa stala platinová  je komerčnejšia a pre moju tvár prijateľnejšia. Reakcie mi okamžite potvrdili, že to bol správny krok,“ prezradila Adriana pre ožene.sk.
 

Miery a predispozície, ktoré jej závidia nielen fanúšičky, ale aj kolegyne z brandže

179 centimetrov vysoká Adriana má vo svojich 22 rokoch ideálnu postavu a veľmi ženské prednosti k tomu. Prirodzene krásna modelka ohúrila svet nielen na móle, pred objektívom fotoaparátov, ale aj pred objektívom filmových kamier. Spolu s anglickým hercom Judom Lawom si zahrala v reklame pre Dior. Adriana má v sebe iskru a vďaka prirodzenej kráse vie, ako zaujať. „Na kastingy chodievajú všetky modelky bez mejkapu, s jednoducho rozpustenými vlasmi. To, čo je vidieť na fotkách je už dielo odborníkov :),“ prezradila pre FEMINITY. „Práve preto, že mi každodenne nanášajú na tvár mejkap a vytvárajú náročné účesy, uprednostňujem úplnú prirodzenosť. Vystačím si s maskarou a leskom na pery,“ objasnila modelka, ktorá na titulkách a v módnych editoriáloch vyzerá za každým inak, veď posúďte sami.