Presunúť na hlavný obsah

Sexi futbalista Filip Šebo a ďalší podľahli rapídnej zmene imidžu: Niektorí vyzerajú na nespoznanie

Slovenské celebrity

Keďže Slovensko v podpore dobrých vecí nezaostáva, movember prišiel aj k nám. Presne 1.11.2013 vypuklo fúzaté šialenstvo aj u nás. Tejto dobrej veci sa zúčastnilo aj niekoľko mužov zo šoubiznisu.

 
Movember je kampaň proti rakovine prostaty. Všetko sa začalo v Melbourne. Za nápadom tridsať mužov, ktorí s tým prišli už v roku 2003. Iniciátormi fúzatej kampane na Slovensku boli Michal Roháč (Toni & Guy), Martin Šurda (Sneaker Barber) a Petra Stoláriková (We are PR).
Slovo „movember“ sa odvíja od anglického moustache a z názvu mesiaca november, trvanie kampane sa preto sústredí najmä na tento mesiac. Aj niektorí známi slovenskí muži si nechali zarásť tváre. Je to iba zmena imidžu, lenivosť alebo sa aj oni zapojili do kampane plnej fúzov?

Filip Šebo

Slovenský futbalový útočník sa niekedy okolo novembra prestal holiť. Mnohí ho momentálne prirovnávajú k Onurovi z telenovely Tisíc a jedna noc. Neuviedol, že nový imidž zvolil na podporu tejto kampane, no so svojou „novou“ tvárou by rozhodne zapadol.
 

Andrej Kusalík

Známy stylista spolupracoval na viacerých projektoch TV Markíza a vtedajšou STV, dnes pôsobí ako stylista pre magazín a tiež mnohých známych tvárí nášho šoubiznisu. Módni stylisti vedia, čo je aktuálne v móde a vždy sú o krok vpred. Jemný porast Andrejovi rozhodne svedčí.
 

Miro Šimonič

Manažérovi hviezd, ako je napríklad Adriana Sklenaříková, sa toho v živote podarilo veľa. Spolupodieľal sa na kampaniach pre Coca Colu, či dokonca Versace. Ťažko povedať, či strnisko na jeho tvári je symbolom movembra, no treba uznať, že vyzerá štýlovo.
 

Ján Gordulič 

Bývalý poštár z Pošty pre teba sa momentálne venuje stand-up comedy show pod názvom Silné reči. Moderátor, producent a scénarista sa tiež nechal vtiahnuť do sveta fúzov. Čo poviete, pristane mu to.
 

Lukáš Kimlička 

Módny návrhár Lukáš Kimlička ako stylista zaručene vie, čo práve „frčí“. Podobne, ako jeho kolega Andrej Kusalík, aj on rozumie móde a samotnému stylingu. Vizáž mužného chlapa je asi naozaj v kurze a štýlová. 
 

Komu sa brada podľa vás najviac hodí?

spolu hlasovalo 1165 ľudí