Presunúť na hlavný obsah

Krásna Magda Šebestová, provokatívna Agáta Prachařová a ďalšie sexi ako nikdy predtým!

Slovenské celebrity

Známe Slovenky a Češky patria medzi najkrajšie ženy sveta, ktorým rozhodne nechýba ani cit pre to, aby vyzerali najlepšie, ako sa dá. Neodolateľným sexi kúskom podľahne nejedna z nich a výsledok stojí naozaj za to, veď posúďte sami!

 

Magdaléna Šebestová

Riaditeľka Miss Slovensko Magdaléna Šebestová má postavičku ako lusk a vďaka nej si môže dovoliť ukazovať aj nohy. Čierna kožená sukňa s jednoduchým topom je decentne oddelená opaskom. Vysoké čižmy nad kolená dodávajú celkovému vzhľadu na ženskosti a spolu s červeným rúžom zvýrazňujú modelkin sexepíl.
 

Agáta Prachařová

Kontroverzná modelka a moderátorka Agáta Prachařová rada púta pozornosť a ešte radšej šokuje. Brunetka zvolila spočiatku nevinný a jednoduchý outfit na nízkej nohe, no bohato vyplnený dekolt nikomu neunikne. Vyčnievajúce košíčky korzetu sú presne tým doplnkom, ktorý stojí na tenkom ľade medzi vkusom a nevkusom. Agáta to v spojitosti so svojou povahou celkom zvládla.
 

Karolína Chomisteková

Ešte stále úradujúca Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková zvolila krémové nohavice a blúzku v známom ikonickom motíve. Odhalené členky a poltopánky na vyššom podpätku dodali tomuto outfitu šmrnc a Karolína pôsobila nesmierne elegantne a žensky.
 

Taťána Kuchařová

Najkrajšia žena sveta z roku 2006 Taťána Kuchařová väčšinou vo svojom šatníku siaha po kúskoch v neutrálnych farbách. Blondínka však aj v tmavých a jednoduchých kúskoch dokonale zažiari a takmer nikdy si neodpustí topánky na vysokom podpätku, ktoré ju robia sexi.
 

Dominika Mirgová

Speváčka Dominika Mirgová v rámci svojho vystúpenia zvolila outfit, ktorý sa dá nosiť aj počas spoločenských udalostí. Jednoliaty tmavý tón zvýraznila zaujímavými prvkami v podobe retiazok, ktoré pôsobili naozaj orginálne. Dominika zvolila výraznejšiu „vampire“ vizáž, ktorú si v rámci príležitosti pokojne mohla dovoliť.
 

Ktorej to podľa vás pristane najviac?

spolu hlasovalo 1056 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus