Presunúť na hlavný obsah

Pôvodne chcela byť kozmonautkou, no bolo by jej škoda: Uhádnete, o ktorú krásnu Slovenku ide?

Slovenské celebrity

Odmalička chcela byť pôrodnou asistentkou, kozmonautkou, kvetinárkou, parašutistkou a knihovníčkou. Dnes ju pozná takmer celé Slovensko. Táto „okaňa“ je stálicou televíznych obrazoviek. Spoznávate ju?

 

Je ideálom a vzorom mnohých žien. Jedna z najkrajších moderátoriek, o sebe tvrdí, že nemá rada nudu, práve naopak, miluje adrenalín. Vyhľadáva akčné situácie a je veselý človek.

Novinári ju nešetrili

Novinári písali o jej súkromí a tak sa „preslávila“ najmä svojimi vzťahmi. Média ju spájali s niekoľkými podnikateľmi a finančnými žralokmi.
Aj napriek tomu, patrí Marianna Ďurianová medzi najobľúbenejšie moderátorky spravodajstva, o čom svedčia aj mnohé nominácie, či víťazstvá a ocenenia v diváckych anketách. Moderátorka so špecifickým úsmevom sa po pôrode stiahla z obrazoviek a divákom veľmi chýbala.

Hrdá mamina

Dnes je šťastnou a hrdou mamičkou. Takmer dvojročný syn Romanko jej robí veľkú radosť. Vždy túžila mať tri deti, pretože aj ona je z troch súrodencov. Rodina je pre ňu veľmi dôležitá, keďže sama vyrastala v harmonickej atmosfére domova.  
Iba pár mesiacov po pôrode vyzerala moderátorka skvelo. V tehotenstve sa veľmi neprejedala a každý deň išla na dlhú prechádzku.

Jej praznivcov veľmi potešil moderátorkin návrat na televízne obrazovky. Kvôli rodičovským a pracovným povinnostiam, momentálne do spoločnosti veľmi nechodí. Neprestala sa o seba starať a stále ostáva verná dokonalému výzoru. Rodičovstvo jej veľmi prospieva. Moderátorka žiari a vyzerá, ako vždy, dokonale. Nedávno sa ukázala na módnej prehliadke a šťastie z nej doslova sršalo. Krátky zostrih, výrazné líčenie a čierny outfit z nej urobili krásku večera.