Presunúť na hlavný obsah

Majiteľka najobdivovanejšieho zadočku zarába veľké peniaze: Má viac ako 2 milióny fanúšikov po celom svete!

Zahraničné celebrity

Neznáma mladá žena sa vďaka svojmu zadočku preslávila takmer po celom svete. Stala sa idolom žien a miláčikom mužov. Zoznámte sa s majiteľkou najobľúbenejšieho pozadia na svete!

 

Reč je o mladučkej Jennifer Selter. Pochádza z New Yorku a má iba dvadsať rokov. No aj napriek nízkemu veku sa dostala do povedomia miliónov ľudí po celom svete. Na Instagrame má viac, ako 2 milióny fanúšikov, medzi ktorými je aj Rihanna. Inšpirovala mnohé ženy a zadok jej momentálne zarába nemalé peniaze.

Nenápadná náhoda

Všetko začalo úpne nevinne. Bývalá recepčná sa rozhodla niečo pre seba urobiť a vrhla sa na cvičenie. V roku 2012 začala pravidelne navštevovať fitness centrum. V rovnakom čase si zriadila profil na sociálnej sieti a začala pridávať fotografie svojho pozadia. Momentálne má cez 2 milióny fanúšikov na Instagrame, viac ako pol milióna na Facebooku a dvesto tisíc na Twitteri. „Zarábam viac, ako keby som si dokončila vysokú školu,“ vyjadrila sa fitnesska.

Cieľ na dosah

Keď počet jej fanúšikov presiahol číslo tristo tisíc, zadoček jej začal celkom slušne zarábať. Všimli si ju rôzne známe značky oblečenia, ktoré ju dodnes sponzorujú. Jen Setler prestala pracovať a momentálne sa venuje iba svojej riťke a cvičeniu. „Mám vášeň pre fitness a pomáhanie ostatným. S touto stránkou som začala kvôli motivácií a zdieľanie cvičení mi pomohlo dosiahnuť svoje fitness ciele!“ V budúcnosti by chcela mať vlastnú značku športového oblečenia.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus