Presunúť na hlavný obsah

Zbohom, komplexy: Týmito polohami si zdvihnete sebavedomie a zlepšíte sex!

Sex

Ide do tuhého, tá správna nálada je tu, no všetko sexuálne napätie opadne hneď v momente, keď si spomeniete na malé prsia, väčší zadok... Zadržte, máme tipy na správnu polohu pre každú postavu.

Možno vám to nikdy nenapadlo, no poloha pri sexe vám môže dopomôcť vyzerať lepšie ako v skutočnosti. I keď, vaše nedostatky by pri milovaní nemali hrať žiadnu rolu. 

Robili sme si miniprieskum u žien v okolí a vyšlo nám, že najčastejšie riešia brucho, malé alebo ovisnuté prsia, celulitídu a strie. Vybrali sme polohy, ktoré vám s týmito nedostatkami pomôžu, konečne sa budete môcť venovať sexu bez zbytočných komplexov!

Poloha na celulitídu a strie

Na tento problém je najlepšia obyčajná misionárska poloha, kde sa do popredia nedostávajú problémové partie, akými sú boky a zadok. Druhý variant je poloha zhora- keď vy sedíte na partnerovi.Vyhnite sa polohe zozadu a zboku, odhalila by všetko, čo má zostať ukryté.

Poloha na malé prsia

Nemusíte bežať pod nôž plastického chirurga, stačí, keď zvolíte pozíciu „na koňa“. Pre lepší- väčší efekt odporúčame skloniť sa čo najviac nad partnera. Okrem „zväčšenia“ poprsia si takto dokonale dráždite bod G.

Poloha na väčšie bruško

Opäť starý dobrý misionár.  Objemnejšie bruško či faldíky sa vám rovnomerne rozložia do strán a nebudú také viditeľné. Nebudú biť do očí ani pri pozícii zozadu alebo zboku- v polohe zvanej lyžica. 
Poloha na ovisnuté prsia
Jednoznačte zvoľte polohu na chrbte, alebo ktorúkoľvek, kde sa nemusíte opierať o ruky alebo predkláňať. Ak často využívate polohu „na psíka“, robte ju s natiahnutými rukami a opierajte sa akoby o bradu. 

Poloha na veľký zadok

Mnohí muži, ho naopak, zbožňujú, no ak s ním máte problém a znamenalo by to, že sa nemôžete pri milovaní odviazať, vyriešte to polohou na chrbte- nohy si však vyložte na partnerove ramená. Budete prekvapená intenzitou styku. A  nielen vy, partnerovi môžete pri takejto pozícii dráždiť semenníky. 

Ide to aj inak

Už ste premýšľali nad sexi bielizňou, ktorá môže čo-to spraviť aj za matku prírodu? Vylepšite si menší dekolt push-upkou, odveďte pozornosť od celulitídy podväzkami alebo samodržiacimi pančuškami. Ak vás trápi bruško, siahnite po krajkovom korzete, ktorý grátis zdvihne aj prsia. A hlavne myslite na to, že všetky tieto veci riešite najmä vy- chlapi pri sexe myslia... na sex!