Presunúť na hlavný obsah

Zlodejky mužov sú nenápadné, no úspešné: Tieto ženy najviac ohrozujú váš vzťah!

Partnerské vzťahy

Ohrozenie vzťahu, to zvyčajne nie sú prvoplánové „sexice“, ako z amerických filmov. Častokrát ide o nenápadné známe, či neznáme. Nebuďte zbytočne paranoidné, no je dobré poznať potenciálnu hrozbu.

 

Miláčik okolia

„Kuriatko“, ktoré je na všetkých milé, všetci sú jej kamaráti a ona je šťastná, pretože na svete je predsa TAK krásne! Tieto afektovane milé stvorenia majú väčšinou niečo za lubom. Ak si zmyslia, že chcú niekoho dostať, často idú cez mŕtvoly. Nenápadne, samozrejme. Dokazuje mužom, že nie každá sa hnevá, ak musí pravidelne zbierať jeho bielizeň  po celom byte. Hrá sa na ideálu ženu, ktorá nekričí, nerobí scény a už vôbec jej neprekáža, keď muži trávia celé dni so svojimi kamarátmi. Snaží sa pôsobiť lepšie, ako vy, pretože sa stále usmieva, čo majú muži radi.

Spriaznená duša

Nie  každom vzťahu dominujú spoločné záujmy. Sú veci, ktoré nezaujímajú vás, a sú aj také, o ktoré nejaví záujem váš partner. Je to úplne bežná vec. Nie je na tom nič výnimočné, ani nezvyčajné. Pokiaľ sa do vám do cesty nepripletie slečinka, ktorá „náhodou“  miluje všetko, čo váš partner. A dáva to patrične najavo. Až priveľmi spoločné záujmy ho môžu v slabej chvíľke s dotyčnou zblížiť viac, ako by sa vám mohlo páčiť.

Kolegyňa

Môže to znieť ako klišé, no ruku na srdce, naozaj nepoznáte nikoho, kto si vzťah začal na pracovisku? V práci trávime veľa času, niekedy viac, ako doma. Keď sa náročné projekty, s milou a peknou kolegyňou, spoja s hádkou alebo dlhšie pretrvávajúcimi problémami doma, môže vzniknúť veľmi nepríjemná situácia. Pozor na kolegyne, ktoré majú zálusk na vášho miláčika. Niektoré sa nezastavia pred ničím.

Nešťastná ex

Šťastná, nešťastná, ex priateľka nikdy neveští nič dobré. Najmä, keď sa nerozišli v zlom, ale ostali „kamarátmi“. Obaja majú nový vzťah, no raz v noci nečakane zazvoní priateľovi telefón, kde svieti jej meno. Celá uplakaná ho žiada, aby prišiel, pretože ju práve opustil, prípadne ohádzal o stenu jej miláčik. Takéto stretnutia nikdy neskončia dobre. Minimálne pre jeho aktuálny vzťah. Bývalka je spokojná, keď si užije sex s vašim priateľom, no vám do smiechu asi nebude.

Kamarátka z detstva

Roky, kedy sa spolu hrávali na pieskovisku alebo čvachtali v nafukovacom bazéne, sú už dávno preč. Obaja dospeli a začali žiť svoje životy. Nečakaná náhoda ich spojí a oni začnú spomínať. Na to, ako sa naháňali alebo na to, ako sa nahí čľapkali v dažďovej kaluži. No povezte, vzrušujúca predstava pre mužov nie? To malé dievčatko, s ktorým sa hrávali je tu a vyrástla z nej krásna žena vzrušujúcich tvarov. Ach, ako rád by sa s ňou opäť hral nahý v bazéne. Ak aj ona má o neho záujem, pozor! Cesta k spoločným hrátkam a spomienkam nemusí trvať dlho.  

Party girl

Zväčša ide o pobláznenú mladú ženu, ktorá nemá zodpovednosť, ale má veľa voľného času. Nesmie zmeškať žiadnu párty a vždy je v centre diania. Vie sa zabávať a vie zabávať aj iných. Je uvoľnená, krásna a uvoľnená. Muži sú radi v jej spoločnosti, pretože sa odreagujú, vypijú si a majú sa na čo pozerať. Ženským zbraniam tejto „dračice“ je ťažké odolať. Ak takú vo svojom okolí máte, ukážte partnerovi, že aj vy sa viete baviť a uvoľniť.

 

- Najčítanejšie -