Presunúť na hlavný obsah

Šialený trend pod nohavičkami ovládol ženskú sexualitu: Muži týmto riešením nie sú nadšení!

Sex

Pre krásu sa musí trpieť. Najnovší trend pod nohavičkami dokonale pomiatol myseľ ženských hláv. Aspoň to tvrdia muži, veď posúďte sami!

Ak ste si mysleli, že pôjde len o úpravu intímnych partií, ste na omyle. Ženské hlavy čoraz viac ovláda dychtivosť za perfektným vzhľadom svojho ohanbia. Tvar a veľkosť sa dá však upraviť len plastickým zákrokom. Zaujímavosťou je, že ženy, ktoré vyhľadávajú labioplastiku nepatria medzi tie, ktoré sa živia tancom pri tyči alebo najstarším remeslom. Ide o bežné ženy, pre ktoré tento problém predstavuje stopku v oblasti intímneho života.

Majú na to oprávnený dôvod alebo len špekulujú?

Podľa mnohých gynekológov a plastických chirurgov najčastejšie prichádzajú so záujmom o úpravu ženy, ktoré sú „tam dole“ normálne. Výnimku tvoria ženy, ktoré zákrok naozaj potrebujú (ich dlhé pysky vytvárajú miesto pre zvýšenú kyslosť, infekcie a kvasinky alebo im bránia pri bežných činnostiach, v dosiahnutí vyvrcholenia a pod.). Asymetria ohanbia alebo pyskov nie je nezvyčajným javom. Dôvod tohto odhodlania však pramení z psychiky. Ženy majú tento komplex zakódovaný v mysli, čím dochádza k znechuteniu k sexuálnym aktivitám. Keďže sex je z polovice nevyhnutnou súčasťou každého vzťahu, ohrozený je aj ten. 

Neexistuje žiadny ideál, ako by mala žena vyzerať v oblasti lona. Aj po zákroku, každé telo prijme túto zmenu inak. Faktom však zostáva, že pre ženu je tento pocit pocitom slobody, zvýšeného sebavedomia a taktiež vzrušenia. 

Čo si o tom myslia muži? Majú nás radi také, aké sme

Pre ženy je sexuálny život a uspokojenie muža veľmi dôležité, o čom svedčí aj podľahnutie tomuto „šialenstvu“. Je síce fakt, že mužov pohľad na ženské intímne zóny vzrušuje, no prvoradé je pre nich uspokojenie. Keďže muži oveľa ťažšie zvládajú bolesť, táto predstava im nie je príjemná a už vôbec do nej nenútia svoju partnerku.

Roman (37):
„Keby som o tom nevedel, zrejme by som na to priateľke nikdy neprišiel. Nemyslím si, že priemerná žena by musela podstúpiť takýto zákrok a tých, ktoré sú k tomu vedené zo zdravotných dôvodov je podľa mňa zriedkavo“.

Martin (30):
„Chápem, že ženy chcú byť dokonalé ako Barbie. Ocením, keď sa o seba žena stará, upravuje si intímne zóny a dbá na hygienu, ale to je asi tak všetko. Plastiky neuznávam a nepáčia sa mi ani ženy, ktoré áno.“

Tomáš (31):
„Ženy sú podľa mňa prehnane kritické ku svojmu telu. Mali by sa mať rady také, aké sú a žiť skôr aktívnym životom, než sa spoliehať na plastiky. Zbytočne špekulujú a riešia nepodstatné veci. Žiadny muž netúži mať vedľa seba porcelánovú bábiku bez chyby.“