Hravá móda pre vaše malé hviezdy

Sunar Fashion 2013, prichádza s ďalšou limitovanou módnou kolekciou detského oblečenia Sunar Fashion 2014. V tomto roku ju pre vaše malé hviezdy navrhla popredná slovenská módna návrhárka Dana Kleinert, ocenená mnohými cenami.

Originálne kúsky oblečenia z novej detskej kolekcie Sunar Fashion 2014 sú obohatené o hravé detaily a praktické prvky

Originálne kúsky oblečenia z novej detskej kolekcie Sunar Fashion 2014 sú obohatené o hravé detaily a praktické prvky

Zdroj: Sunar

Rovnako ako pri dojčenskej výžive, kde Sunar sleduje najnovšie trendy, prichádza s novým zložením a maminky si môžu byť isté jeho kvalitou, tiež u vlastnej kolekcie bol dôraz kladený na spojenie kvality s najnovšími, tento krát módnymi trendmi.

Originálne kúsky oblečenia z novej detskej kolekcie Sunar Fashion 2014 sú obohatené o hravé detaily a praktické prvky. Či už v podobe obľúbenej žirafky, oranžových bodiek na šatočkách, alebo šnúrok, ktoré zaručia rast oblečenia s deťmi, ale i zipsov a vreciek. Vďaka obojstrannosti je časť oblečenia variabilná – je možné nosiť ich v kombinácii moderných šedých odtieňov alebo veselej oranžovej.

Krédom novej kolekcie je hravosť a elegancia, ale i praktickosť, čo použité materiály, farby i strihy jednotlivých modelov vrátane možnosti kombinovania spĺňajú. Sunar Fashion 2014 opäť pracuje s minimálnou farebnou škálou, v podobe bielej, svetlo šedej a tmavo šedej, vždy oživené oranžovým detailom. Ďalšou nespornou výhodou zvolených farebných kombinácií je to, že je praktická pre bežné nosenie a že bude určite svedčať dievčatkám i chlapčekom.

„Kolekcia okrem farieb a vrstvenia pracuje s hravými detailmi, ktoré budú deti baviť. Tepláčiky navyše s deťmi porastú vďaka všitým oranžovým šnúrkam, ktoré žirafke na nich predĺžia či skrátia krk. Šatočky sú pre zmenu obojstranné, dievčatká ich tak môžu striedať podľa nálad,“ vraví Dana Kleinert, autorka detskej kolekcie.

Limitovaná kolekcia Sunar Fashion 2014 obsahuje, rovnako ako tá minuloročná body, tričko, čiapočky, tepláčiky, mikinu a šatočky. Tie sú v tomto roku navyše obojstranné, rovnako ako praktická vestička s kapucňou, ktorá do kolekcie novo pribudla. Súčasťou novej kolekcie je i špeciálny kúsok – originálna deka na prebaľovanie.

„Jednotlivé modely sa dajú krásne kombinovať a vrstviť od bieleho trička s dlhým rukávom, po mikinu s dvojfarebnou kapucňou,“ uzatvára Dana Kleinert.

Lenka Pošarová, marketingová riaditeľka značky Sunar dodáva k novej edícii oblečenia: „Veríme, že nová kolekcia uľahčí maminkám každodennú starostlivosť o ich detičky, rovnako tak ako dojčenská výživa Sunar, ktorá sa stará o správny rast a spokojnosť tých najmenších už po mnoho generácií. Preto nás teší, že Dana Kleinert, čerstvá maminka tretieho dievčatka, dizajnérka ocenená niekoľkými titulmi a zakladateľka Slovak Fashion Council, spracovala túto kolekciu, ktorá okrem iného vychádza i z jej ocenenej autorskej kolekcie The Era.“

Súťaž:

Súťažná otázka: Koľká kolekcia je SUNAR FASHION 2014 v poradí

2. druhá

Súťaž bola ukončená 16.03.2014 23:59:59.

Výhercovia:

Monika Kolínska, Bratislava (Kolekcia Sunar Fashion 2014)

Anna Kristová, Nováky (Balíček Sunar COMPLEX)

Iveta Sýkorová, Žilina (Balíček Sunar COMPLEX)

Jana Sláviková, Beluša (Balíček Sunar COMPLEX)

Blahoželáme!

 

Foto:
Sunar
Zdroj:
Sunar

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba