Presunúť na hlavný obsah

Záhadná zásuvka s nohavičkami prezradí o žene rôzne "pikošky": Ste divoška, pohoďáčka, alebo nežná lolitka?

Sex

Kto by to bol povedal, že aj ten kúsok látky, do ktorej dennodenne obliekate svoj zadoček, o vás čo-to prezradí.

Biele

Zástankyňa bielej bielizne je rovnako, zástankyňou tradičných hodnôt. Nie je staromódna, no inklinuje k džentlmenskému správaniu a otváranie dverí dáme, je pre ňu samozrejmosťou. V posteli si klasiku užíva na plné obrátky, no akčné experimenty idú mimo jej chápanie. Raz za čas je pre milovanú osobu urbiť v spálni takmer čokoľvek, ale pravidelne s takouto tábavkou veľmi nepočítajte.  

Čierne

Tento malý kúsok látky čiernej farby je akýmsi ekvivalentom flirtu a zvádzania. Rovnako, ako táto, sú ich nositeľky hravé, odvážne a sexi. Vyzývavá „drzosť“  má na mužov priam zázračné účinky. Čierne tangá predstavujú ženskosť so všetkým, čo k nej patrí. Ich nositeľky sa rady hrajú, provokujú a chlapov dokážu vždy zahnať do úzkych svojimi ženskými zbraňami. Žena, ktorá siahne po čiernom prádle, je sebavedomá a má vysoký sexuálny apetít.

Červené

Červená je farba divošiek. Profesionálne zvodkyne sa na love nedajú ničím odradiť. V posteli sú nepredvídateľné, živelné a nevyčerpateľné. Milujú sex rovnako, ako rannú kávu, či večerné vínko s kamarátkami. Ak ju neprehovárate na netradičné polohy, skôr či neskôr s tým príde ona. Poddajte sa jej fantáziam a nebudete ľutovať. Otvorí vám dvere do novej dimenzie sexu.

Ružové

Nežná lolitka, ktorá potrebuje udržiavať vzťahy s kamarátkami a pravidelne nakupovať. Rada zdôrazňuje svoju ženskosť. Maznanie a romantika sú u nej na prvom mieste a neskutočne si to užívajú. Prvému zblíženiu zväčša predchádzajú dlhšie rozhovory alebo prechádzky. V posteli im záleží na partnerovom uspokojení natoľko, že je ochotná obetovať svoje.

Modré

Relax je jej druhé meno a podľa toho sa správa. Život si užíva plnými dúškami. Presne tak, ako aj sex. Neláme si hlavu, ak sa niečo nepodarí podľa plánu. Dokáže flexibilne reagovať a nič ju tak ľahko nevystresuje. V posteli rada skúša nové veci, no polohy určené pre gymnastky, nie sú nič pre ňu. V spálni je za každú srandu, ale dokáže zaujímavými spôsobmi „okoreniť“ aj misionára.

Jednoducho pohodlné

Jednou vetou, táto ženská je skrátka „v pohode“. Má rada pohodlné oblečenie, netrápia ju najnovšie módne výstrelky, ktoré budú v kurze presne dva týždne. Takmer nič ju nevyvedie z rovnováhy a len máločo ju dokáže rozčúliť. Neláme si hlavu nad nezmyslami a je večne vysmiata od ucha, k uchu. Je to žena do voza i do koča. Pomôže v problémoch, rada sa baví so svojimi kamarátkami a kamarátmi, na ktorých nedá dopustiť. Pre mužov sa stále snažia vyzerať roztomilo, no zároveň príťažlivo. S ňou sa nebudete nudiť a neurazí sa, ak ju pozvete na pivo.

„Naostro“

Bez pochyby najsexi voľbou je vydať sa do ulíc bez nohavičiek. Mužov predstava, že pod šatami nie je nič, neskutočne vzrušuje. Niekedy to vyskúšajte a uvidíte, že budete mať úspech a urobíte okolo seba rozruch. Nemusíte to všetkým vešať na nos, pretože ten, kto si to má všimnúť, si to všimne.