Presunúť na hlavný obsah

Nádherná Karin Haydu prezradila, prečo tak žiari: A nie je v tom žiadny rituál krásy!

Slovenské celebrity

Slovenská herečka Karin Haydu je stelesnením krásy a ženskosti. Veľmi neuznáva drahé kozmetické prípravky na pleť. Ako sama povedala, uprednostňuje veľmi jednoduché triky, ktoré sú účinnejšie, ako čokoľvek iné.

 

Vždy dokonale nalíčená, upravené vlasy, zaujímavý a nevšedný outfit. Presne takto poznáme Karin Haydu. Slovenská herečka je známa najmä vďaka seriálom, kde hrá väčšinou "mrchy". Svojimi outfitmi púta pozornosť. Jednoduché, no zároveň zaujímavé a netradičné kúsky z nej robia módny idol mnohých slovenských žien.

Mnohé známe osobnosti používajú overené tipy a triky na krásu, či ošetrovanie pleti. Táto herečka si však na luxusné krémy a séra rozhodne nepotrpí. Keďže sa jej drahá kozmetika neosvedčila, rozhodla sa o komplexnejšiu starostlivosť. O svoju krásu sa stará úplne jednoducho. Sama nám prezradila, v čom sa ukrýva tajomstvo jej žiarivej a bezchybnej pleti. „Základ je, dobre sa odlíčiť, keď sa ráno človek opäť nalíči“, vyjadrila sa v minulosti pre Feminity.

Líči seba i svoje kamarátky

Karin Haydu je známa tým, že nemá svoju vizážistku a vždy sa líči sama. Či už denné líčenie, alebo večerný styling, o všetko sa sama postará. Nielen seba, ale aj svoje kamarátky vždy starostlivo pripraví. „Rada líčim, preto pozorujem maskérky a častokrát líčim svoje priateľky, známe kočky, ktoré vedia, že v tom mám záľubu a celkom sa mi to aj darí.“  Tie neváhajú a pod jej šikovné ruky sa rady vrátia. V čom je tajomstvo toho, že herečka rada líči? „Rada skrášľujem iné ženy.“

Žiadne rituály krásy

Mnohí si môžu myslieť, že pre krásnu a žiarivú pleť je podstatná najmä kozmetika. Rôzne krémy, séra, či masky na nás „kričia“ zo všetkých strán a každá žena má minimálne jeden takýto prípravok. Často však zabúdame na to, čo nám dáva príroda a nevyužívame jej blahodárne účinky. Toto pochopila aj kráska Karin Haydu a namiesto drahých krémov stavila na klasiku.

Herečka neverí ani na pravidelné kozmetické „ceremónie“, ktoré stačí taktiež vymeniť za to, na čo sme, v tomto zrýchlenom svete, už zabudli. „Rituály krásy nemám, podľa mňa, taký najdôležitejší rituál je dobre spinkať a veľa piť.“

- Najčítanejšie -