Presunúť na hlavný obsah

Mária Čírová podstúpila výraznú zmenu imidžu: Prezradila triky na krásu, ktoré vás prekvapia!

Feminity TV

Speváčka Mária Čírová na afterpárty Miss Slovensko svojím vzhľadom doslova vyčnievala z davu. Boli sme zvedaví, čo ju viedlo k zmene imidžu a prezradila tiež to, aké zmeny ju v živote ešte čakajú!

Mária Čírová patrí medzi zasnené víly, ktoré sú zaujímavé svojou prirodzenou krásou. Ak sa spojí krása ženy s hudobným talentom, je to doslova vražedná kombinácia. Hoci je speváčka hrdou maminou dvoch detí, na jej vzhľade to nezanechalo žiadne stopy. Práve naopak, Mária patrí medzi tie ženy, ktoré sú otvorené novým výzvam a zmenám. „Som taký mierny experimentátor, aj keď som za prirodzenú krásu. Netreba nič meniť, ani plastikami,“ otvorene priznala speváčka, ktorá sa cíti najkrajšie práve ráno po prebudení. 

Najnovšie však prekvapila ružovkastým zafarbením vlasov, ktorými púta pozornosť. Na afterpárty Miss Slovensko sa objavila v outfite víly, ktorý doplnila výraznou kvetovanou čelenkou a pôsobila tak naozaj ako bohém. „Čo sa týka vlasov, miernučko experimentujem. Raz za dva roky trošku zmením strih alebo farbu. Patrím medzi tie ženy, ktoré nechcú byť v živote fádne. Mnoho ľudí ma vidí ako blondínu a hovoria nemeň sa. Zase tí, ktorí ma poznajú ako brunetu, tí zase bojujú za hnedú,“  s nadhľadom dodala speváčka, ktorá sa nebráni experimentovaniu a má rada nové výzvy.

Mária má totiž rada zmeny a jednou z prevratných zmien bude aj štýl jej hudby. Ak ste zvedaví, čo exkluzívne táto speváčka chystá, pozrite si videorozhovor, v ktorom prezradila viac.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor so speváčkou Máriou Čírovou

Páči sa vám myšlienka, že ženy by mali experimentovať a robiť to, na čo majú chuť?

spolu hlasovalo 272 ľudí

Áno
235
Nie
37

- Najčítanejšie -