Presunúť na hlavný obsah

Takto vyzerá Veľká noc v kráľovskej rodine: Kate Middleton je žena do koča i do voza!

Zahraničné celebrity

Sviatky sú časom rodiny, súdržnosti a láskavosti. Rovnako to vidí aj kráľovská rodina a tak sa počas sviatkov vybrali na „turné“, ktoré tematicky sedí práve na tieto dni.

 

Vojvoda a vojvodkyňa navštívili Austráliu a pri príležitosti Veľkej noci zavítali i do Sydney Olympic Park-u, kde si pozreli krásnu Veľkonočnú výstavu, ktorá je jednou z najväčších austrálskych udalostí vôbec. Oslava kultúry a tradícií tejto krajiny priláka každý rok vyše 900 000 ľudí.

Prehliadka zahŕňa poľnohospodársku šou, zábavný park a kombinuje prvky tradičnej kultúry Austrálie. Pozrieť si môžete i dobytok a ochutnať rôzne živočíšne produkty. Rovnako si môžete zasúťažiť v starodávnych remeslách, varení, rúbaní dreva, či v silových testoch. Tento sviatok je teda, nielen u nás, ale i tu spájaný s rodinou a táto akcia ponúka pre každého niečo.

Kate sa venovala aj malým dievčatkám, ktoré ju obdivujú a snívajú, že raz budú ako ona. Prívetivú tvár a pár milých slov venovala vojvodkyňa každému, kto sa pri nej pristavil. Spolu so svojim manželom si túto výstavu naplno užili a odhalili spolu i pamätnú dosku pri oficiálnom otvorení pavilónu umenia.

Vojvodkyňa si na túto príležitosť vzala biele šaty, v ktorých všetkých ohúrila. Dierkovaný vzor na šatách pripomínal kroj a Kate tieto padli ako uliate. Biela farba signalizuje čistotu a nevinnosť a Kate k nim skvelo doladila perličkové náušnice a telové topánky.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus